Seda Sayan’dan olay olan paylaşım! Eşi Çağlar Ökten’i yere göğe sığdıramadı

Son zamanlarda yaptırdığı estetik işlemler ile sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, bu kez sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile dikkatleri üzerine topladı. Ünlü şarkıcı, iki yıl önce evlendiği genç eşi Çağlar Ökten’i öve öve bitiremedi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Senelerdir sunduğu gündüz kuşağı programı ‘Sabahların Sultanı Seda Sayan’ ile ekranların vazgeçilmez ismi haline gelen Seda Sayan, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından eşi Çağlar Ökten ile birlikte gittiği bir mekanda romantik anlarını paylaştı. Paylaşımında eşinin kendisini çok sevdiği bir yere götürdüğünü belirten Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Seda Sayan Çağlar Ökten

“KOCAM DA KOCAM!”

Paylaşımı sırasında “Aşkım, ne güzel bir yere getirdin beni. Canım kocam. Kocam da kocam. Çok güzel bir yere getirdi ama övmeyeyim mi adamı?” şeklinde konuşan Seda Sayan’a Çağlar Ökten ise aşk dolu bakışlarla, “Hayatım, en güzeline layık olduğun için en güzel yere getirdim.” cevabını verdi. Kısa süre içerisinde hızla yayılan paylaşım, sosyal medyada adeta beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

İşte, Seda Sayan’ın o paylaşımı…

Yorum yapın