Çağla Şıkel’den dikkat çeken ‘kız çocuk’ açıklaması! “Yumurtalarımı dondurdum”

Bir döneme damgasını vuran Cennet Mahallesi dizisindeki Sultan karakteriyle tanınan ünlü sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportaj ile sosyal medyada gündem oldu. Ünlü sunucu hakkında çıkan “Kız çocuk için yumurtalarını dondurdu” haberlerine ilişkin açıklama yaptı.

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra aynı zamanda mankenlik ve sunuculuk kariyerleriyle de sık sık gündeme gelen ünlü sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde  Ahmet Mümtaz Taylan’ın sunduğu ‘Empati’ programına konuk oldu. Program sırasında hakkında merak edilenleri yanıtlayan Çağla Şıkel, babasından, ailesinden ve çocuklarından bahsederken gözyaşlarına engel olamadı.

Çağla Şıkel

“VARKEN KOYAYIM DURSUN”

Eski eşi Emre Altuğ ile evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan ünlü sunucu, özel hayatı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu. Çağla Şıkel; “Kız çocuk sahibi olmak için yumurtalarımı dondurdum. Ailemde erken menopoz durumu olduğu için böyle bir adım attım. ‘Varken koyayım dursun’ dedim ve yaptım. Şu an için o kadar ilgili değilim ama yeniden anne olmayı düşünüyorum. Annelik bana çok iyi gelen bir şey.” şeklinde konuştu. Program sırasında duygusal halleriyle dikkat çeken ünlü sunucu, açıklamalarından kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu. Ünlü sunucunun o sözleri adeta yorum yağmuruna tutuldu. 

Yorum yapın