Kral Charles’ın hem bahtı hem tahtı kara! Kardeşi Prenses Anne hastanelik oldu

İngiltere Kralı III. Charles’ın kız kardeşi ve Kraliçe II. Elizabeth’in tek kızı Prenses Anne, evinde geçirdiği kazanın ardından beyin sarsıntısı ve ufak yaralar nedeniyle apar topar hastaneye kaldırıldı. Durumu iyi olan 73 yaşındaki Prenses’in, gözlem amaçlı olarak hastanede tutulacacağı bildirildi.

Bir süredir hastalık haberleri nedeniyle üzerlerinde kara bulutların eksik olmadığı İngiliz Kraliyet Ailesi, kötü bir haberle yeniden gündeme geldi. Kanser tedavisi gören Kral III. Charles ve gelini Prenses Kate Middleton’ın ardından Kraliçe Elizabeth’in tek kızı ve Kral Charles’ın kardeşi Prenses Anne’in evinde geçirdiği kaza sebebiyle hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.

Buckingham Sarayı’ndan yapılan açıklamada, 73 yaşındaki Prenses’in Gloucestershire’daki evinde hafif yaralanma ve beyin sarsıntısı geçirdiği aktarıldı. Prenses’in geçirdiği kazanın niteliğine ilişkin ayrıntı verilmezken, Prenses’in atlarıyla ilgilenirken kaza geçirdiği iddia edildi.

Saray, Bristol’deki Southmead adlı hastanede gözetim altında tutulan Prenses Anne’in resmi programlarının ertelendiğini, Japon İmparatoru onuruna verilecek akşam yemeğine katılmayacağını bildirdi ve “Kral konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir ve tüm Kraliyet Ailesi ile birlikte Prenses’e en içten sevgi ve taziye mesajlarını ileterek bir an önce iyileşmesini dilemektedir.” ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Yanlış takımın golüne sevinince olanlar oldu! Minik bebek görenleri kahkahaya boğdu

Yorum yapın