Arda Güler’den bir ilk daha! Dünya çapında yoğun ilgi görüyor…

Euro 2024’te grubun 3-1 kazanılan Gürcistan maçında attığı golle milyonları ayağa kaldıran Arda Güler, 65. dakikada attığı gol ile taraftarların gönlünü kazanmıştı. Ardından verdiği basın toplantısında İngilizce dilinde konuşmayı reddeden Arda Güler, yaptığı hareket ile sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutulmuştu. Ünlü futbolcu geçtiğimiz gün bir ilke daha imza attı.

Euro 2024 Türkiye’nin galibiyetinde önemli rol oynayan ünlü futbolcu Arda Güler, mücadelenin ardından spor spikeri Özkan Öztürk ile bir araya gelerek birlikte, attığı golü izlemişti. O anları sosyal medya hesabından alıntılayan ünlü futbolcu, sahadaki başarısının ardından samimi tavırlarıyla da büyük beğeni almıştı.

Arda Güler

Yaptığı açıklamaların ardından dünya çapında yoğun ilgi gören Arda Güler sosyal medya tarihinde de bir ilke imza attı. Ünlü futbolcu Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk futbolcu oldu. 

Arda Güler

Fark edilmesinin ardından birçok kişi Arda Güler’in hesabını alıntılayarak kendi hesabında paylaştı. Ünlü futbolcunun uluslararası alanda yoğun ilgi görmesi hayranları tarafından coşkuyla karşılandı. 

Arda Güler Instagram hesabı

Yorum yapın