Gamze Özçelik ile dünya evine giren Boşnak asıllı aktör Reshad Strik: “Osmanlı torunuyum”

Arka Sokaklar’ın Zeynep’i olarak hafızalara kazınan ve sonrasında yaptığı iyilik hareketleriyle gönüllerde yer edinen Gamze Özçelik ile dünya evine giren Boşnak asıllı Hollywood aktörü Reshad Strik’in verdiği bir röportajda söylediği sözler büyük alkış topladı.

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna‘da kafe işleten, Boşnak kökenli 41 yaşındaki Avustralya doğumlu Hollywood aktörü ve sunucu Reshad Strik, uzun süredir özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Gamze Özçelik ile hayatını birleştirdi. Özçelik ile dünya evine giren ve TRT Belgesel‘in ‘Ailenin Yeni Üyesi’ programıyla sevilen Strik, AA muhabirine verdiği röportajda Türkiye sevgisini ve yakın zamanda hayata geçecek projesini paylaştı.

Reshad Strik ve Gamze Özçelik

“BEN OSMANLI TORUNUYUM”

Yakın zamanda yine TRT Belgesel‘ de başlayacak yeni bir programda da sunuculuk yapacağını kaydeden Strik şöyle konuştu:

“Ben Avustralyalı, Batı dünyası Müslümanıyım. Bir de Osmanlı torunuyum. Ben Türkiye’yi çok seviyorum. TRT’de birkaç dizide çalıştım. Sonra Türkiye’de birkaç bağımsız filmde. Bir de bir tane kültür programına başladım TRT Belgesel’de ‘Aile’nin Yeni Üyesi’. 5 sene çalıştım, dünyayı gezdim, tecrübe oldu benim için. Anadolu’yu gezeceğim. Benim gözlerim Anadolu’yu görmek istiyor ve anlatmak istiyorum. Ben Türkiye’yi çok seviyorum ve insanları, kültürleri, köyleri keşfetmek istiyorum”

Yorum yapın