Demet Akalın’ın dostu Esra Balamir ölümden döndü! Teknesi cayır cayır yandı

Ünlü sunucu, şarkıcı ve model Esra Balamir, Datça’da tatil yaparken içinde bulundu teknede yangın çıktı. Yangından zar zor kurtulan Balamir, “Cayır cayır yanışını çaresizce izledik. Eşyalarımız da içinde yandı” dedi.

Demet Akalın’ın sıkı dostu Esra Balamir, Muğla’nın Datça ilçesinde tatildeyken korku dolu anlar yaşadı. Arkadaşının teknesinde bir doğum günü etkinliğine katılan Balamir ölümden döndü. İçinde bulunduğu tekne cayır cayır yandı; Balamir ve arkadaşları canını zor kurtardı.

Esra Balamir ve Demet Akalın

ESRA BALAMİR ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Datça’da Esra Balamir’in içinde bulunduğu tekne bir anda yanmaya başladı. Doğum günü eğlencesi için orada bulunanlar, zor anlar yaşadı. Can kaybının yaşanmadığı yangında, diğer bütün eşyalar kül oldu. Yangından sonra açıklama yapan Balamir, “Motor bölmesinden dumanlar yükseldi. Hemen yan tekneden yardıma geldiler. Canımızı zor kurtardık. Cayır cayır yanışını çaresizce izledik. Eşyalarımız da içinde yandı.” dedi.

Esra Balamir tekne yangını

Dostu Demet Akalın da Balamir’in üzüntüsünü paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Akalın, arkadaşına geçmiş olsun dileklerini iletti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Mukadder ne teklif etti? Gelin dizisi 30. bölüm fragmanı yayınlandı

Yorum yapın