Yusuf Güney’den şaşırtan açıklama! “Öldükten sonra başka bir bedenle…”

Yusuf Güney gündemden düşmüyor. Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla herkesi şok etmeye devam ediyor. Şimdi de DNA’ların saklanması üzerine yeni açıklamalar yaparak ‘’Klonlama Tekniği’’ hakkında bilgi verdi.

Son zamanlarda yaptığı spiritüel açıklamalarla gündemden düşmeyen Yusuf Güney, açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz akşam Buket Aydın’ın “Raft” isimli Youtube kanalına konuk olan Güney, Biden ve Putin üzerinden verdiği akıl almaz örneklerle yok artık dedirtti. DNA’nın bir tüp içerisinde saklandığını belirten Güney,  öldükten 1 yıl sonra başka bir bedenle geri gelinebileceğini belirtti. Ünlü şarkıcının açıklamaları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

BİDEN VE PUTİN’DEN ÖRNEKLER VERDİ

Buket Aydın’ın Biden ve Putin’in melez ırktan olduğunu söylediği iddialar üzerine Yusuf Güney Joe Biden üzerinden örnekler vererek “Klonlama tekniği diye bir şey var. Ölmeden önce sizden alınan DNA kök sarmalını bir tüpün içinde saklıyorlar. Siz öldükten bir yıl sonra, isterseniz kendi bedeninizde isterseniz de başka bir bedende sizi geri getirebiliyorlar.’’ Açıklamalarında bulundu. Sözlerine şöyle devam eden Yusuf Güney, “O şekilde dünyaya tekrar geldiğinizde eski insani duygularınız kalmıyor ve o şekilde gelenlerin hepsi kontrol altında hareket ediyorlar.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEOLAR:

Öğretmenliği bırakıp çiftçiliğe başladı! Öğretmen maaşında 10 işçi çalıştırıyor

Yorum yapın