Köfn grubundan hayranlarını endişelendiren haber! Köfn grubu dağıldı

Grup halinde rekor kıran albümlere imza atan ve kısa zamanda geniş dinleyici kitlesine ulaşan Köfn grubundan sevenlerini üzen bir haber sosyal medyaya bomba gibi düştü. Köfn grubunun üyeleri birbirlerini takipten çıktı. Bu hamle sonrası KÖFN’ün dağılacağı yönündeki söylentiler doğru çıktı.

Köfn grubu son zamanların tartışmasız adından en çok söz ettiren gruplarından biri. Özellikle genç kitlenin yakından takip ettiği Köfn grubu Spotify Wrapped  listesi başka olmak üzere birçok listede üst sıralarda yer alıyor.

Grup üyelerinin yakın dostluklarıyla da bilinen aynı zamanda bir dönem ev arkadaşlığı da yapan Salman Tin ve Bilge Kağan Etil birbirlerini takipten çıkardı. Hal böyle iken bu durumu fark eden hayranları “Grup dağılıyor mu?” dedikodularını ortaya attı. 

Salman Tin ve Bilge Kağan Etil birbirlerini takipten çıkardı

KÖFN GRUBUNDAN İLK AÇIKLAMA GELDİ!

Habercilerin sorduğu ‘’Grup dağıldı mı?’’ sorusuna Bilge Kağan Etil’den ‘’Her şey olacağına varır diyelim.’’ Cevabı gelirken, Salman Tin’den henüz bir açıklama gelmedi.

KÖFN GRUBU DAĞILDI! İŞTE NEDENİ

KÖFN GRUBU DAĞILDI! İŞTE NEDENİ

Ünlü müzisyenlerin, birlikte yeni proje üretmeyeceği, sadece beraber konser verecekleri belirtildi. Etil’in bir süre yurt dışında yaşayacak olmasının, KÖN’ün dağılma kararında etkili olduğu öğrenildi.

Yorum yapın