Yunus Emre Survivor’dan elendi, Nagihan’ın iddiaları ortalığı karıştırdı! “Beni darbetti”

Survivor All Star’da elenerek adaya veda eden Yunus Emre’nin ayrılığının ardından birlikte yarıştığı yarışmacı Nagihan Karadere, ağızları açık bırakan iddialarda bulundu. Yunus Emre’nin vedasının ardından adada sorunlar yaşadığı Nagihan sosyal medya hesabı üzerinden ifşa paylaşımlarında bulundu.

Survivor All Star 2024‘ün son yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Elemeye kalan yarışmacılardan Yunus Emre, finale sayılı günler kala adaya veda etti. Yunus Emre’nin vedasının ardından adada aralarında sorun çıkan bir diğer Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere sosyal medya paylaşımlarıyla herkesi şoke etti.

Nagihan Karadere ve Yunus Emre

“RUH SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİL”

“İntikam almayı sevmem ama ödeşmek adettendir” notuyla Yunus Emre’nin arkasından su dökülen bir görsel yayınlayan Karadere ardından yaptığı yeni paylaşımla, adada yaşadıklarını anlattı. Yunus Emre’nin hatasından dolayı geçirdiği jet ski kazasından bahseden Karadere paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Nagihan Karadere açıklama

“Ben jet ski kazasında canımdan oluyordum. Kaza bilinçsiz şekilde ya da hatayla yapılır. Benim yaşadığım hatayla ya da bilinçsiz şekilde olan normal bir kaza değildi. Ben saliseler farkıyla ölümden döndüğüm halde herkes işin dalgasında… Verilmiş sadakam varmış ki Allah yüzüme baktı. Beni evladıma bağışladı. Şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Ruh sağlığı yerinde olmayan biriyle bir sezon bitirdim ki çok şükür sağ salim evime döndüm. Aileme ve sevdiklerime dönebildim. Uzaktan davulun sesi kulağa hoş gelirmiş. Normalleştirmeyin şunu yok kalbi temiz, melek vs… Kalın bakalım aynı ortamda ‘can güvenliğim yok’ diyerek ortalığı ayaklandırırsınız”

Nagihan Yunus Emre açıklama

“BENİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ”

Paylaşımlarına hız kesmeden devam eden Karadere, Yunus Emre tarafından tehdit edildiğini de belirterek “Aslında herkes her şeyin farkında böyle müptezeller yüzünden canımdan oluyordum. Allah beni korudu ve evladıma bağışladı. Çok şükür bundan daha ötesi yok. Patolojik bir vaka olduğuna yemin edebilirim. Bir de bana her fırsatta pişkin pişkin işim yarıda kaldı seni öldüremedim diye imalarda bulunuyor ve tehditler savuruyordu. En son düello gecesi illa yarım bıraktığım işi tamamlattıracak banadiye kayıtlar altında olan söylemi de var. Hep duymazdan, görmezden geldim. Göz teması dahi kurmamaya çalıştım ama sonuna kadar sabrettim. Bu adam sağlıklı biri değil ve çok acil bir şekilde tedavi altına alınmasına gerekir.” ifadelerine yer verdi.

Nagihan Karadere

“DARP EDİP KÜFÜR ETTİ”

Daha sonra yaptığı paylaşımda ise Yunus Emre tarafından darp edildiğini ileri süren Karadere şözlerine şöyle devam etti:

“Ayrıca darp olayı da var ona hiç girmiyorum bile elim bandajlı gezdiğim zamanlar ciddi bir olay yaşadık pis müptezel krizlere girdi darp etti beni bol küfürler tabii bende altta kalmadım.”

Karadere’nin bu açıklamaları herkesi şaşkına çevirdi.

Survivor All Star

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Survivor All Star 2024’e veda eden Merve Aydın oğluna işte böyle kavuştu!

Yorum yapın