Dilan vuruldu! Kan Çiçekleri 336. bölüm fragmanı yayınlandı

Kan Çiçekleri’nde Dilan, Baran’ın hain Hasan’ı öldürmemesi için çırpınırken kendisi kurşunların hedefi olur. Hasan, sinsice yaklaşarak Dilan’ı Baran’ın gözleri önünde vurur. Çılgına dönen Baran, sevdiğini kurtarabilecek mi?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Baran, Hasan’ın yaptıklarının bedelini ödemesi için ölmesi gerektiğini düşünür. Dilan ise Baran’ın başka bir ceza vermesi için ona engel olmaya çalışır. Azade Karabey’den yardım isteyen Dilan, Baran’ı durdurmakta kararlıdır. Dilan, Hasan’ın hayatını kurtarmaya çalışırken Hasan’ın onu vuracağından haberi yoktur. Gizlice Dilan ve Baran’ın yanına sokulan Hasan, Dilan’ı vurur. Dilan, yaşayacak mı?

Kan Çiçekleri 336. bölümüyle 11 Haziran Salı günü saat 16.20’de Kanal 7’de.

KAN ÇİÇEKLERİ 336. BÖLÜM FRAGMANI

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU? KAN ÇİÇEKLERİ 335. BÖLÜM ÖZETİ

Baran ve Dilan, Kudret’le Hasan’ı Ayten’in mezarı başında bulurlar. Baran, Hasan’ı öldürmek için hamle yaptığı sırada aşiretten Hasan’a yardım gelir ve Hasan kaçırılır.

Baran çok öfkelidir. Gerçekleri kendisinden sakladığı için babasından hesap sorar. Baba oğul arasında ilk kez büyük bir uçurum açılır. Baran en güvendiği yerden yara almıştır, Dilan onu sakinleştirmeye çalışır. 
Kudret’se Hasan’ın ailesine zarar vermesine engel olmaya kararlıdır. Baran ve Kudret ayrı ayrı Hasan’a ulaşmaya çalışırlar. Hangisi amacına ulaşacaktır?
 
Hasan’ın yaptıklarını öğrenen Azade ise şok olur. Dilan’la aralarında çok duygusal anlar yaşanır. Dilan bir yandan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken bir yandan da Baran’ı Hasan konusunda verdiği karardan döndürmeye çalışmaktadır. Ama Baran annesinin kanını yerde bırakmamaya yemin etmiştir. 
 
Çaldığı bütün kapılardan eli boş dönen Hasan, kendine yardım edecek birini bulacak mıdır?

Harun ve Yasmin cephesinde ise isteme telaşı başlamıştır. Harun annesinin çağırır ama hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Harun bu sorunu nasıl çözeceğini kara kara düşünürken, Cevdet’e yılar öncesinden sürpriz bir misafir gelir.

Yorum yapın