Volkan Demirel’e yeni müjde mi geliyor? Zeynep Demirel’deki ayrıntı gözlerden kaçmadı

Eski Milli formalı kaleci ve teknik direktör Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel’in hamile olduğu iddia edildi. 2 çocuk sahibi Demirel çiftine 3. bebek mi geliyor?

Yakın zaman önce babasını toprağa veren Volkan Demirel, büyük bir üzüntü yaşamıştı. 2010 yılında dünya evine giren Zeynep Sever Demirel ve ünlü futbolcu, 14 yıllık evliliklerini 2 kız çocuğu ile taçlandırmıştı. Geçtiğimiz gün Zeynep Demirel 35. yaş günün kutladı. Demirel’in paylaşımlarındaki ayrıntı gözlerden kaçmadı ve ‘Zeynep Demirel hamile mi?’ sorusunu akıllara getirdi.

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel

VOLKAN DEMİREL’E 3. ÇOCUK MÜJDESİ Mİ GELİYOR?

Geçtiğimiz haftalarda Demirel çiftinin boşanacağına dair iddialar ortaya atılmış ancak sonrasında yalanlanmıştı. Boşanma haberlerini yalanlayan Volkan Demirel “Bundan sonra bir 14-15 yıl daha gider diye düşünüyoruz” demişti.

Zeynep Sever Demirel

Zeynep Demirel, 35. yaş günün eşi ve çocuklarıyla birlikte kutladı. Sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Demirel’in göbeğinin belirginleşmesi, hamile olduğu iddialarını beraberinde getirdi.

Zeynep Sever Demirel

Öte yandan Volkan Demirel, eşinin paylaşımının altına “İyi ki doğdun Zeynom. Seni çok seviyorum” notunu yazarak doğum günün kutladı.

Yorum yapın