Teşkilat 111. bölüm fragmanı yayınlandı! Teşkilat sezon finali Ömer ölüyor mu?

Üç sezon önce TRT 1 ekranlarına geldiği günden bu yana izleyicilerin favorisi olan Teşkilat dizisi dikkat çekici olay örgüsü ve başarılı oyuncu kadrosuyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Pazar günü aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle ekranlara gelen popüler dizinin 111. tanıtım videosu yayınlandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat, hem konusu hem de dikkat çekici karakterleriyle seyirciler tarafından yoğun ilgi almaya devam ediyor. Her hafta Pazar günü saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yer alan popüler dizinin yayınlanan son bölümünde olanlar dizi severler tarafından tam not aldı. Bölümün yayınlanmasından kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem olan Teşkilat, Pazar günü yayınlanan bölümüyle adeta beğeni yağmuruna tutuldu. Peki, Teşkilat dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler? Dizinin 110. bölümünde neler yaşandı? İşte, 111. bölümün fragmanı ve detaylar…

TEŞKİLAT DİZİSİ 111. BÖLÜM FRAGMANI

TEŞKİLAT’IN 110. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer ve ekip bir anda kendilerini namlunun ucunda bulur. Karşılarındaki düşman her ne kadar kendinden emin olsa da ekip, Ömer’in liderliğinde her şeye hazırlıklıdır.

TEŞKİLAT 110 BÖLÜM

Korkut, en mutlu anında çok büyük bir acıyla yüz yüze kalır. Bu acı onu geri dönülmez bir yola sürükler.

TEŞKİLAT 110 BÖLÜM

Ömer’in durumu kötüleşir. Neslihan ise Ömer’i bu virüsten kurtarmak için büyük bir çaba sarf etmektedir.

TEŞKİLAT 110 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 109. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Çetin’in yaptığı hamle karşısında şaşkına dönen Ömer, Çetin’i yanından ayırmadan hızla bir çıkış yolu bulur.

TEŞKİLAT 109 BÖLÜM

Gizem ise Neslihan’ı kurtarmak için kendine merminin önüne atar. Çatışmanın ortasında kalan Neslihan iyice kapana kısılır fakat saldırganlara boyun eğmez.

TEŞKİLAT 109 BÖLÜM

Ekip bu süreçte zor durumlar yaşasa da birbirine destek olur. Onların en büyük destekçisi ise liderleri Ömer’dir.

TEŞKİLAT 109 BÖLÜM

Ömer adım adım şirketin bir numarasına ulaşmayı amaçlar. Ancak vakti dolmak üzeredir. Kalan zamanını görevine adasa da şartlar onu zorlayacaktır.

TEŞKİLAT 109 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 108. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ne pahasına olursa olsun Kambur’u Türkiye’ye getirmeyi hedefleyen Ömer ve ekibi, hem karadan hem de havadan düşmanın yoğun takibi altındadır.

TEŞKİLAT 108 BÖLÜM

Ekip sahada mücadele verirken Neslihan da masada kozlarını paylaşır. Ömerlere en büyük destek ise havadaki Koral’dan gelince düşman daha fazla direnemez.

TEŞKİLAT 108 BÖLÜM

Şirketin en önemli unsurlarını ele geçiren Ömer’in yeni bir planı vardır. Bu plan her ne kadar riskli olursa olsun zaman Ömer’in aleyhine işlemektedir. Bu durumda Ömer, her ihtimali göze almak zorunda kalır.

TEŞKİLAT 108 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 107. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Annesini karşısında Katip olarak gören Ömer neye uğradığını şaşırır. Fakat bu sayede Neslihan ile hiçbir şeyin tesadüf olmadığını anlar. Çünkü üstlendikleri görev beklediklerinden daha önemlidir.

TEŞKİLAT 107 BÖLÜM

Ekip ateş altında kapana kısılmışken bir çıkış yolu arar. Bu sırada Gizemli Adam ve yoldaşları da düşmanlarla mücadele içindedir.

TEŞKİLAT 107 BÖLÜM

Ömer, annesinin anlattıkları gerçeklerle karşı karşıyadır. Öğrendikleri hem onu hem de Neslihan’ı yeni bir yola sürükler.

TEŞKİLAT 107 BÖLÜM

Fakat düşmanlarla karşı karşıya gelecekleri bu mücadelede yol göstericileri onları yalnız bırakmaz.

TEŞKİLAT 107 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 106. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Köşeye sıkışan Ömer, pes etmemeye karar verirken, gerçekleri öğrenen Neslihan’ın hatasıyla karşı karşıya kalır.

TEŞKİLAT 106 BÖLÜM

Korkut ve Pehlivan ölümle burun buruna gelirken canları pahasına birbirlerinin yardımına koşmaktan çekinmezler.

TEŞKİLAT 106 BÖLÜM

Ömer ne olursa olsun son nefesine kadar görevini başarıyla tamamlamayı hedefler. Aynı zamanda da ihanetlerle sınanan Neslihan’ı korumaya çalışır. Ama ikisinin daha öğrenmeleri gereken bazı gerçekler vardır.

TEŞKİLAT 106 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 105. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer artık Çetin’e karşı kartlarını açık oynar. Ama şirketin oynayabileceği oyunlara karşı da hazırlıklıdır. Bu süreç boyunca duygusal olarak oldukça yıpranan Neslihan’ın da yanında olmaya çalışır.

TEŞKİLAT 105 BÖLÜM

Ekip görevine odaklanmışken bir taraftan da Korkut’un durumunu çözmeye çalışır. Fakat bu yolun sonu onları düşmanlarına götürecektir.

TEŞKİLAT 105 BÖLÜM

Çetin’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla her ne kadar Ömer’in haklılığı ispatlansa da, hem Ömer hem de ekibi için bu her şeyin başlangıcıdır.

TEŞKİLAT 105 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 104. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer, öğrendiği gerçekle neye uğradığını şaşırır, ipuçları onu doğru yola götürür. Fakat büyük sırrı öğrendiğinde planladığı hamleleri rafa kaldırmak zorunda kalır.

TEŞKİLAT 104 BÖLÜM

Kambur’un elinde zor durumda olan Korkut ve Pehlivan ise pes etmeden kurtuluş yolu bulmaya çalışırlar.

TEŞKİLAT 104 BÖLÜM

Hiçbir şeyden haberi olmayan Neslihan’ın, Ömer’e güveni sonsuzdur. Ömer de Neslihan’ın vatanı için babasından bile vazgeçeceğine emindir.

TEŞKİLAT 104 BÖLÜM

Gerçekler ortaya çıktıkça zor kararlar alan Ömer’in bu durumda amacı bellidir. Karşısındaki kim olursa olsun, önce vatanı için hareket edecektir.

TEŞKİLAT 104 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 103. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kambur, Ömer’e kurduğu hain tuzağın bedelini ağır öder. Ekip, şirketin planlarını bozarken kendi hayatlarındaki sorunlarla yüz yüze kalır.

TEŞKİLAT 103 BÖLÜM

Bu durumda düşmana karşı sahada birlikte savaşan ekip, özel hayatlarında da birbirlerine destek olur.

TEŞKİLAT 103 BÖLÜM

Ömer, durumu gittikçe kötüleşse de amacından vazgeçmez. Şüphelerini ispatlamak için yeni planlar yaparken aynı zamanda önemli kararlar da alır. Fakat ortaya çıkan gerçekler Ömer’in kararlarını etkileyecektir.

TEŞKİLAT 103 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 102. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer, Kambur’un oyunu ile çıkmaza girer. Durumunu ekip arkadaşlarından saklamaya çalışarak üstleriyle birlikte bir çözüm yolu aramaya koyulur.

TEŞKİLAT 102 BÖLÜM

Düşman tarafındaki çatırdamalardan faydalanan Ömer ve ekibi, Kambur’u köşeye sıkıştırmak için anında harekete geçer.

TEŞKİLAT 102 BÖLÜM

Neslihan’ın Ömer’e olan zaafının farkında olan Çetin ise Ömer’e karşı eskisi gibi açık hamlelerde bulunamaz.

TEŞKİLAT 102 BÖLÜM

Ömer, durumu gittikçe ciddileşmesine rağmen düşmanı yenmeye kararlıdır.

TEŞKİLAT 102 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 101. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Herkes, Milli Muharip uçağının uçuşunun gururunu yaşarken Çetin de Kambur’u başarısızlıkla suçlar. Bu süreçte Kambur’un tek düşündüğü ise Ömer’in cesedini bulmaktır.

TEŞKİLAT 101 BÖLÜM

Ömer’e ulaşamayan ekip oldukça tedirgindir. Durumu öğrenen Neslihan adeta yıkılır. Ekip Ömer’i sağ salim bulmak için seferber olur, ondan haber alamadıkça umutları tükenmek üzeredir.

TEŞKİLAT 101 BÖLÜM

Fakat düşman hiç beklemediği bir anda kendini Teşkilat’ın elinde bulacaktır.

TEŞKİLAT 101 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 100. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer, Çetin’in ona kurduğu hain plan sonucunda görevden uzaklaştırılır. Ömer ve Çetin arasındaki ipler iyice gerilir ve bu durumda hayal kırıklığına uğrayan Neslihan, bir kez daha Ömer ile babası arasında kalır.

TEŞKİLAT 100 BÖLÜM

Bu süreçte ekip ise ne olursa olsun Ömer’in yanında olur, Kambur ve Şirket’in ‘Milli Muharip Uçak’ ile alakalı hain hamlelerini bozmak için harekete geçer. Ekip için söz konusu vatanın onuru ve şerefidir. Bu uğurda mücadele verirken gizli bir kahramanları da olacaktır.

TEŞKİLAT 100 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 99. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer ve Neslihan el eleyken Çetin’e yakalanır. Ömer bir kez daha Çetin ile karşı karşıya gelir ve Ömer’in Çetin ile ilgili şüpheleri Neslihan’la arasında tartışmaya neden olur.

TEŞKİLAT 99 BÖLÜM

Ekip, mühendisi Kambur’un elinden kurtarmayı başarır. Herkes rahat bir nefes alacakken düşmanın hain planıyla yüzleşirler.

TEŞKİLAT 99 BÖLÜM

Ömer ve Neslihan, korumayı hedefledikleri Milli Muharip Uçak’ını bu sayede görme fırsatı bulur. Ömer ve Neslihan için hayatlarının en gururlu anlarından biri yaşanırken ne pahasına olursa olsun bu uçağı korumakta kararlıdırlar.

TEŞKİLAT 99 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 98. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer’in aniden karşısına çıkan gizemli kişi ona kaderiyle ve alması gereken emanetle ilgili sırlar verir.

TEŞKİLAT 98 BÖLÜM

O süreçte Neslihan ve Kambur’un karşılaşması ise an meselesidir. Bu durum Neslihan için olduğu kadar Kambur için de tehlikeli bir hal almıştır. 

TEŞKİLAT 98 BÖLÜM

Ömer ve Neslihan ‘Kötü Komşu’ operasyonuna devam ederler. Nedim onlara şüpheli yaklaşsa da Ömer’in profesyonelliği bu şüpheleri yatıştırır.

TEŞKİLAT 98 BÖLÜM

Ekip, Ömer’in liderliğinde Kambur ve Nedimlerin hamlelerini öğrenerek Şirket’in amacını deşifre eder ve hemen harekete geçerler.

TEŞKİLAT 98 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 97. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer Neslihan’ı kurtarmak için Kambur ile karşı karşıya gelir. Neslihan’ın zarar görmemesi için kendi canını ortaya koyan Ömer gerekli bütün riskleri alır. O sırada ekip kurulan bomba tuzağını imha etme peşindedir.

TEŞKİLAT 97 BÖLÜM

Korkut alıkonulan sivilleri kurtarmak için uğraşırken destekçisi Nazlı olur.

TEŞKİLAT 97 BÖLÜM

Kambur ise Ömer ile oyun oynayarak onu tuzağa çekmeye çalışır. Neslihan ölüm ile burun burunayken Ömer onu kurtarmak için büyük bir mücadele verir. Ekip, amaçları uğruna Ömer’in liderliğinde ellerinden geleni yaparlar.

TEŞKİLAT 97 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 96. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ömer’in sorusuyla Neslihan adeta şoka girer. Neslihan gerçekleri öğrense de bu sorunun amacı ikili arasında yeni bir tartışmaya neden olur. Pehlivan ölüm ile burun buruna gelir. 

TEŞKİLAT 96 BÖLÜM

Ekip çatışmada zor durumda kalmıştır. Çetin ile yüz yüze tanışan Kambur ise şaşkınlığını atlatamaz. Amacı bilinmeyen bu buluşmada ikili kozlarını paylaşır.

TEŞKİLAT 96 BÖLÜM

Ömer gittikçe daha da tehlikeli olmaya başlayan Kambur’u bulmayı kafaya koyar. Bu yolda gerekirse sevdikleriyle karşı karşıya gelmeye hazır olan Ömer, her ne olursa olsun Kambur’un bir kişiye daha zarar vermesini göze alamaz. Bunun için hem Ömer hem de ekibi büyük riskler almaya hazırdırlar.

TEŞKİLAT 96 BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 95. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

95. bölümde Kambur, Ömer’i sevdikleriyle tehdit etmekten büyük bir keyif alırken Ömer’in ise sabrı giderek tükenmeye başladı. Ekip ise Kambur’un ele geçirilmesi için seferber oldu. Herkes büyük bir titizlikle iz peşine düşerken Korkut’un aracında bulduğu verici ile birlikte yeni bir operasyonun hazırlığına başlandı.

TEŞKİLAT 95. BÖLÜM

Kambur, hizmet ettiği yabancı istihbarat servisine İstanbul’da kaosa neden olacağını ve Ömer’i öldürerek istedikleri başarıyı elde edeceklerini söyledi. Ömer ise o süreçte Korkut’a Sena’nın teknik takibe takıldığını haber verdi. Gerçekleri Sena’dan duymak için ona bir fırsat veren Korkut, beklediği cevabı alamayınca büyük bir hayal kırıklığına uğradı.

TEŞKİLAT 95. BÖLÜM

Bunların yanı sıra Ömer ve Neslihan ipucu peşindeyken Ömer,  yeni hamlesini devreye sokmak için Neslihan’a evlenme teklifi etti. Herkesten gizli kendi operasyonunu yürüten Çetin, bir şekilde Neslihan’ı yalanlarına inandırmayı başardı ve Kambur’u Ömer’in peşine takmaktan vazgeçmedi.

TEŞKİLAT 95. BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 94. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

94. bölümde Alman istihbaratı Pehlivan, Gizem ve Korkut’u şirketin adamlarına teslim etti. Ömer ise Kaptan’ın ağabeyi Kambur ve adamlarına karşı mücadele etmeye başladı.  Çıkan çatışmanın ardından Pehlivan, Gizem ve Korkut adamların elinden kurtulmayı başardı ve Ömer’e destek olmak için yola çıktılar.

TEŞKİLAT 94. BÖLÜM

Ömer ne kendini ne de Kaptan’ı teslim etmedi. Gözü dönen Kambur, kendi kardeşini de öldürmek pahasına Ömer’le ikisinin bulunduğu güvenli evi ateşe verdi. Korkutların son anda yetişmesiyle Ömer alevlerin ortasından kurtulurken Kambur olay yerinden kaçtı. Ekibin sağ salim dönmesiyle ise Neslihan derin bir nefes aldı. 

TEŞKİLAT 94. BÖLÜM

Cihangir’in intikamını alan ekip hızla yeni düşmanları Kambur’un peşine düştü. Ömer’e kafayı takan Kambur da Ömer ve onun hayatına dair her şeyi yakın takibe alarak Ömer’e tehditler savurdu. Ömer bu sefer sevdiklerini korumak için harekete geçti.

TEŞKİLAT 94. BÖLÜM

Fakat bu süreçte kendi planını devreye sokan Çetin, Neslihan’ın gözleri önünde vuruldu. Neslihan babasını kurtarmak için seferber oldu.

TEŞKİLAT 94. BÖLÜM

Aynı zamanda Sena’nın güvenlik taramasını yapan Ömer, geçmişinde kaçaklıkla ilgili bir kaydı bulması sebebiyle Sena’dan şüphe duymaya başladı. Karargah için saldırı planı yapan Kambur ise Ömer ve ekibini tuzağa düşürmek için onları yanlış iz peşine yönlendirmek istedi. Bu süreçte Karargah’ın deşifre olduğunu anlayan Nazlı hemen imha protokolünü devreye soktu ve ekibe haber verdi. Apar topar karargaha giden ekip, Nazlı’yı Karargah’ta göremeyince bu büyük bir korku yaşadı. 

TEŞKİLAT 94. BÖLÜM

TEŞKİLAT’IN 93. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

93. bölümde Cihangir’in intikamını almaya kararlı olan Ömer, ekibiyle birlikte Kaptan’ın peşine düştü. Kardeşini kaybeden Neslihan ekibinden kimsenin daha fazla zarar görmesini istemeyince Ömer’le amaçları uğruna tekrar karşı karşıya geldi. Neslihan konuyu masa başında çözmek isterken Ömer, gözünü karartarak operasyonunu bitirmek üzere ekiple birlikte Almanya’ya doğru yola çıktı.

TEŞKİLAT 93. BÖLÜM

Diğer yanda Kuru Kanal projesi için paydaş ülkelerin desteklerini çekmesi projenin ertelenmesine yol açacağından Neslihan projeyi ayakta tutmak için seferber oldu. Oğlunun bu proje uğruna öldüğünü ve ne olursa olsun projeyi tamamlamaya kararlı olan Çetin ise projenin direktörlük görevine talip olduğunu açıkladı.

TEŞKİLAT 93. BÖLÜM

Emekliliği bırakıp yeniden aktif olarak göreve başlamak isteyen Çetin, açıklaması sırasında Cihangir’in ölümünün suçlusu olarak gördüğü Ömer’i Teşkilat’tan uzak tutmak için elinden geleni yapacağını da söyleyerek Neslihan’ı şaşkınlığa uğrattı. Almanya’da yapılan operasyon sırasında ekibin Alman istihbaratının eline geçmesiyle zor anlar yaşayan Neslihan; Gizem, Pehlivan ve Korkut’u kurtarmak için bir anlaşma yaptı. Kaptan’ı ele geçiren Ömer de anlaşmaya uyarak hareket etmek istedi. Fakat ekibin ve Ömer’in karşısına çıkan sürpriz biri Türkiye’ye dönmelerine engel olmaya çalıştı.

TEŞKİLAT 93. BÖLÜM

TEŞKİLAT DİZİSİNİN KONUSU

Örgüte yapılan operasyon sonrasında ekip dağılmış ve Zehra kaybolmuştur. Ömer Bosta’da Zehra’yı aramaktadır. 1 yıl önce eski ekibin yaptığı operasyon ile geri çekilen şirket bir şekilde yeniden ortaya çıkar ve Ömer yakaladığı şirket ajanını sorgular. Sorgu sırasında ajanın Zehra’yı öldürdüğünü öğrenen Ömer adamı köprünün altına asarak öldürür. Ömer Bosna’dayken Dışişleri bakanlığına bağlı diplomat Neslihan Erdemsoy (Aybüke Pusat) ise uluslararası bir görüşme yaptıktan sonra saldırı olur. Saldırı sırasında başkanı şehit edilmiş kendisini ise Ömer tarafından kurtarılmıştır. Ömer olayın ardından Türkiye’ye geri döner. Eski ekipten Halit başkan yurtdışı görevine gitmiş Gürcan ise Ömer ve Zehra’nın öldüğünü düşünüp bir kasabada tek başına yaşamaya başlamıştır. Ömer Türkiye’ye geldikten sonra Neslihan ile eski ekip gibi bir ekip kurma kararı alarak bir araya gelir.

TEŞKİLAT 93. BÖLÜM

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCU VE YAPIM KADROSU

Yapımını TIMS&B Productions üstlendiği ve yapımcılığını Timur Savcı ile Burak Sağyaşar‘ın yaptığı popüler dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Kırvavaç oturuyor. Teşkilat Yazı Grubu adı altında bir senaryo ekibi tarafından yazılan güçlü senaryoda ise yer alan karakterler ve dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde…

Murat Yıldırım (Ömer Atmaca)

Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy)

Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay)

Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca)

Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli)

Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı)

Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca)

Selin Genç (Sena)

Melisa Akman (Nazlı Hisarca)

Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy

TEŞKİLAT

TEŞKİLAT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Aksiyon ve heyecan dolu operasyon sahneleri ile ön plana çıkan dizinin operasyon sahneleri de dahil olmak üzere tüm çekimleri Keçiören, Akyurt, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Sincan vb. gibi Ankara’nın birçok ilçesinde gerçekleştiriliyor.

Yorum yapın