Oyuncu Kadir Doğulu, Tohum Otizim Vakfı’na Destek Verdi

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, son zamanlarda hayır işleriyle uğraşarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. TRT 1’de yayınlanan Vuslat dizisinde başrol oynayan Doğulu, geçtiğimiz günlerde “Tohum Otizim Vakfı” yöneticileri ve yardım kampanyasına katılarak destek verdi. Akmerkez’de gerçekleşen etkinlikte vakıf temsilcileri ve yardımseverlerle bir araya gelen Doğulu, duygusal açıklamalarda bulundu. Program sırasında yaptığı konuşmalar izleyiciler tarafından ilgiyle dinlendi.

Kadir Doğulu’nun Açıklamaları

Kadir Doğulu'nun Açıklamaları

Etkinlik sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Doğulu, yaz planları arasında eşi Neslihan Atagül ile karavan gezisi yapmayı planladığını belirtti. Ayrıca, eşi hakkında çıkan ticaretle ilgili iddialara da açıklık getiren Doğulu, Atagül’ün ticarette başarısız olduğu haberlerinin doğru olmadığını ve açılan mekanın Atagül’ün abisine ait olduğunu ifade etti.

Oyuncu Kadir Doğulu, Tohum Otizim Vakfı'na Destek Verdi

Gelecek Planları

Gelecek Planları

Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül ile birlikte çocuklar ve yardıma muhtaç insanlar için vakıf kurma planları yaptıklarını da dile getirdi. Bakanlarla görüşerek bu konuda adımlar atmaya hazırlandıklarını belirten Doğulu, sosyal sorumluluk projelerine verdikleri önemi vurguladı.

Oyuncu Kadir Doğulu, Tohum Otizim Vakfı'na Destek Verdi

Yorum yapın