Öylesine Derin 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Murtasım annesinin kararına karşı mı geldi?

Öylesine Derin’de, Murtasım hastanede iyileşmeye çalışırken, Mirab kayınvalidesi tarafından evden kovulur. Gerçeği öğrenen Murtasım, Mirab’ın kolundan tuttuğu gibi eve götürür. Kayınvalidesi, Mirab’ı tekrar eve kabul edecek mi?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Mirab‘ın evden kovulmasının ardından babası Enver, kızı giderse kendisinin de kalmayacağını söyleyerek onunla birlikte ayrılır. Murtasım ise hastanedeyken Mirab’ın onu ziyaret etmemesine içerler hatta evden kendi rızasıyla ayrıldığını düşünür. Çok geçmeden gerçeği öğrenen Murtasım, Mirab’ın kolundan tutarak gitmesini engeller. Mirab, direnecek mi yoksa Murasım’la mı gidecek?

ÖYLESİNE DERİN 10. BÖLÜM FRAGMANI

 

Nefretle başlayan bir evlilik aşka dönüşebilir mi? Bambaşka hayatların ani bir kararla birleştiği bir hikaye “Öylesine Derin”, hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

 

NEFRETLE BAŞLAYAN BİR EVLİLİĞİN AŞKA DÖNÜŞEN HİKAYESİ
“ÖYLESİNE DERİN”

Kanal 7Pakistan dizilerine hız kesmeden devam ediyor! Başrollerini Pakistan’ın ünlü oyuncuları Wahaj Ali ve Yumna Zaidi’nin paylaştığı “Tere Bin” dizisi, “Öylesine Derin” adıyla Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Kanal 7, yepyeni bir Pakistan dizisiyle izleyenlerini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Pakistan’da çok sevilen Tere Bin dizisi, Öylesine Derin ismiyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Öylesine Derin; güçlü ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Murtasım ve sıradan bir ailenin biricik prensesi Mirab’ın nefret, ıstırap ve aşk üçgeni arasında kalmış hikayesini anlatıyor. Murtasım’ın ailesi yaşadıkları köyde birçok toprağa hükmeden varlıklı bir ailedir. Murtasım, ailesinin geleneklerine saygı duyan, onların ismini yüceltmeye çalışan ve onlara bağlı köylüleri koruyup kollayan sert bir karakterdir. Mirab ise babası gibi hukuk okuyarak avukat olmak isteyen, özgüveni yüksek, çevresine karşı duyarlı ve haksızlığa tahammül edemeyen güçlü bir kişiliğe sahiptir. Murtasım’ın amcası Enver, Mirab’ın babası Vakkas’ın uzun yıllardır tanıdığı dostudur. Ailesinin onu Murtasım’la evlendirmek istemesi üzerine bir anda hayatı değişen Mirab, bir de öz babasının aslında Murtasım’ın amcası Enver olduğunu öğrenir ve büyük bir yıkım yaşar. Bunun üzerine Mirab, Murtasım’dan nefret etmeye başlar. Öte yandan, Mirab’ın davranışlarının kibirden ve şımarıklıktan ibaret olduğunu düşünen Murtasım da aynı şekilde ondan nefret etmeye başlar.

Kendi kararlarını almaya alışmış olan Mirab, böyle bir dayatma karşısında Murtasım’ın aile geleneklerini ve çevre baskını kabul etmez. Mirab ve Murtasım’ın beklenmedik olaylar çerçevesinde kesişen yolları onları evliliğe kadar sürükler. Evlenmiş olsalar bile bir süre sonra evlilikleri yanlış anlaşılmaların yarattığı sorunlar ve duygusal açıdan ıstıraplara neden olur. Her ne kadar birbirlerinden nefret etseler de içten içe sevgi tohumları ekilmeye başlamıştır.

Birbirlerinden nefret eden bu iki genç, kendilerine olan saygıları ve egolarına mı yenik düşecek yoksa aşklarını kabul edecek mi?

Kanal 7 Öylesine Derin

Yorum yapın