Her Halimle Sev 3. bölüm fragmanı yayında! Nitham, Sonam ile evlenmekten vaz mı geçti?

Hindistan’ın popüler dizisi “Saavi Ki Savaari”, Her Halimle Sev artık Kanal7 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. İlk bölümden büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Her Halimle Sev 3. bölüm fragmanıyla da oldukça merak ediliyor. İşte Her Halimle Sev dizisinin 3. bölüm fragmanı yayında.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Her Halimle Sev’de, Nityam’ın aracına binen adam olduğunu anlayan Savi, ablasını bu evlilikten vazgeçmesi için uyarır fakat ablasının onu dinlemeye hiç niyeti yoktur. Nityam, Savi’yi görünce şaşırır. Nityam, Savi yüzünden vaz mı geçiyor?

3. BÖLÜM

Sonam, Savi’ye Nityam’ın etrafında dolaşmamasını söyler fakat ailelerin ilk tanışmasında gelin adayının Savi olduğu zannedilir. Yanlış anlaşılma hemen düzeltilir fakat Nityam bazı durumlardan rahatsızdır. Nityam’ın Sonam ve ailesi hakkında annesine söylediği şey neydi?

Mücadeleci genç bir kız ile başarılı bir iş adamı olan Nityam’ın yürek ısıtan hikayesi Her Halimle Sev, hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de!

3. BÖLÜM FRAGMANI

HER HALİMLE SEV DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Saavi, ailesini geçindirmek için babasından kalan arabayı kullanarak taksicilik yapan, iyi niyetli ve enerjik bir kızdır. Nityam ise çocukluk travmaları olan, zaman zaman katı davranabilen fakat çevresi tarafından saygı duyulan zengin bir iş adamıdır. Saavi, babasının ölümünün ardından annesi ve ablası ile dayısının evine taşınmak zorunda kalır. Saavi’nin ailesi ve çevresi tarafından sevilen ve takdir edilen bir kız olması, ablasının onu kıskanmasına neden olur. Şehrin tek kadın taksicisi olan Saavi’nin kullandığı arabaya Nityam’ın binmesiyle birlikte çiftin yolları kesişir. Öte yandan Nityam’ın annesi Vedika, oğlu için uyan bir kız arıyordur ve Saavi’yi uygun görür fakat ablası Sonam, Nityam’a aşık olur. Nityam’ı kardeşi Saavi’ye kaptırmamak için türlü oyunlar oynayan Sonam, Nityam’la düğün yapmayı başarır fakat çok geçmeden gerçek ortaya çıkar. Nityam’ın annesi Sonam’ı zaten başından beri sevmemiştir ve düğünü iptal ederek Saavi ile Nityam’ı evlendirir. Saavi ile Nityam evlenmiş olsalar da Saavi, Dalmiya ailesi tarafından kabul görmez.Türlü sınavlara tabi tutulan Saavi, bu zorlukların üstesinden gelir fakat bu kez de araba kullanması sorun olarak karşısına çıkar. Nityam’ın kötü niyetli yakınları ve ablasının oyunlarına karşılık yakın arkadaşlarından destek alan Saavi, kendisini sinsice planlanan oyunların içerisinde bulur. Böyle bir ilişki yumağının içerisinde Nityam’a olan sevgisi artmaya başlayan Saavi, oynanan oyunlara kanan Nityam tarafından evden ayrılmaya zorlanır. Nityam ve Saavi, etrafında dönen entrikaların üstesinden gelebilecek mi?

 

Yorum yapın