Orhan Gencebay’dan eşi Sevim Emre’ye romantik doğum günü kutlaması!

Usta sanatçı Orhan Gencebay 46 yıllık eşi Sevim Emre’nin doğum gününü duygusal bir mektupla kutladı. Sevim Emre’nin sosyal medya hesabından paylaştığı video, birbirlerine duydukları yarım asırlık sevgi ve saygıyı gözler önüne serdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türk müziğinin usta isimlerinden Orhan Gencebay, 1978 yılında oyuncu Sevim Emre ile dünya evine girdi. 46 yıldır aynı yastığa baş koyan ünlü çift, neredeyse yarım asırlık birliktelikleriyle karşılıklı sevgi ve minnetin örnekliğini oluşturuyor. 1963 Türkiye Güzeli Sevim Emre, 80 yaşına bastı. Usta sanatçı, eşinin doğum gününü romantik bir mektupla kutladı.

ORHAN GENCEBAY’DAN ROMATİK KUTLAMA

Gencebay, eşine yazdığı mektupta şu ifadelere yer verdi:

“Ey güzeller güzeli, gönlümün sultanı! Ey benim hayat arkadaşım, gönlümün yoldaşı! Birbirlerini deli gibi sevdiklerini ifade edip ömür boyu gönül dostuyuz diyen nice kişilerin çok kısa zamanda ayrıldıkları şu zamanda, kimsenin kolay kolay çok uzun ve bizim gibi yaşayabilmeleri çok çok zor olan hayat arkadaşlığını yaşadığımız sevgili karım! Kadınım! Seni çok seviyorum. Senin için, senin mutlu ve iyi olmandan başka hiçbir şey düşünmüyorum. Ey bestelerimin en büyük ilhamkârı! Tüm gönül dostları ve sevenler bizi senin ilhamının etkileri ile tanıdılar. Sana olan sonsuz şükranlarını kabul et. Ey Rabbim! Ey ulu Tanrı’m! Ey Allah’ım! Bizlere verdiğin tüm nimetler için ettiğimiz şükürlerimizi kabul et. Sana biat eden, teslim olan kullarını affet.”

Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre

Yorum yapın