Kevin Spacey, hakkında çıkan iddialardan sonra ilk kez konuştu! Gözyaşları içinde anlattı

Hollywood yıldızı Kevin Spacey, geçtiğimiz yıllarda cinsel taciz iddialarıyla suçlanmış ve kariyerinde büyük bir yıkım yaşamıştı. Kevin Spacey, Piers Morgan’ın YouTube programına konuk oldu.

Oscar’lı ünlü oyuncu Kevin Spacey, hakkında taciz iddiaları ortaya atılmıştı. Spacey de yıllar süren bir mahkeme süreci yaşadı. Hem ABD’de gem de İngiltere’de yargılanan ünlü oyuncu hakkında sunulan tüm taciz ve davalardan aklanmıştı. Bütün bu aklanmalara rağmen Spacey, oyunculuk kariyeri ve itibarı büyük yara aldı ve Hollywood’dan dışlandı. Ünlü İngiliz gazeteci Piers Morgan’ın çok izlenen programına katılan ve çarpıcı bir röportaj veren Spacey, canlı yayında suçlamalara dair ilk kez konuştu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Spacey, milyonlarca dolarlık mahkeme borçları nedeniyle bu hafta Baltimore’daki evine haciz konulacağını ve açık artırmayla satılacağını  açıkladı. Söylemlerinden sonra yayın sırasında gözyaşlarına boğuldu. Spacey’e iflasla karşı karşıya olup olmadığı sorulduğunda, “Birkaç kez iflas başvurusunda bulunacağımı düşündüm ama en azından bugün itibariyle bunu atlatmayı başardık” söylemlerinde bulundu.

Hukuki masraflar nedeniyle milyonlarca dolar borç içinde olduğunu ifade eden ünlü aktör, “Yaşıyorum, bunu atlattım ve tünelin diğer tarafına ulaşmak üzereyim” dedi. Morgan ile röportajında bu iddiaların bir kısmına yanıt veren Spacey, hakkındaki bazı ithamları anladığını ancak hiçbir zaman suç işlemediğini savundu.

Yorum yapın