Kayahan’ın kızı Beste Açar boşanıyor! Nafaka borcu yuvasını yıktı

Ünlü sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar’ın 2022’de evlendiği eşi Evren Bölek, eski karısının nafakasını ödemeyince eve haciz geldi. Hem haciz hem de eşinin umursamaz tavırlarıyla karşı karşıya kalan Açar, boşanma kararı aldı.

Evren Bölek ilişkilerinin 3. ayında evlilik kararı alan ve 2022’de nikah masasına oturan Kayahan’ın kızı Beste Açar, evliliğinde yaşadığı krizle gündem oldu. Evliliklerinde iki yılı doldurmalarına az bir zaman kalan çiftin evliliğini derinden sarsan konunun ‘nafaka’ olduğu ortaya çıktı.

Sabah’ta yer alan habere göre; Evren Bölek, eski eşi Ece Taşkın’a olan nafaka borcunu ödemedi. Duruma öfkelenen Taşkın ise icra davası açtı. İcra memurları da geçen hafta Beste-Evren Bölek çiftinin evine haciz için gitti.

BORCU ÖDEDİ AMA BOŞANMAYA KARAR VERDİ

Kapıyı Beste Açar’ın annesi Nur Hanım açtı ve karşısında icra memurlarını görünce büyük şok ve üzüntü yaşadı. Fenalaşan Nur Hanım’ın durumunu duyunca eve koşan Beste Açar, kocası Evren Bölek’in eski eşi Ece Taşkın’a nafaka parasını ödemediğini öğrenince çok sinirlendi. Eşinin borcunu kapatan Beste Açar, bitmeyen borçları nedeniyle iki yıllık eşinden boşanma kararı aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Burcu Esmersoy’un profesyonelliğini vurgulayan Ceyda Düvenci, Gözde Kansu’yu adeta yerdi!

Yorum yapın