İsrail destekçisi Tarantino protestocuların radarına takıldı! Kaçmak için bin takla attı

Daha önce İsrail Savunma Kuvvetlerine ait bir üssü ziyaret ederek, orada bulunan askerlere desteğini gösteren ve bir süredir İsrailli eşiyle birlikte Tel Aviv’de yaşayan dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino, New York’ta protestocuların radarına takıldı. Yemek yediği mekandan çıktığı an “Özgür Filistin” sloganlarıyla karşılaşan Tarantino, uzun uğraşlar sonucu arabasına binse de tekme ve yumruklardan kaçamadı.

“Kill Bill”, “Soysuzlar Çetesi”, “Ucuz Roman” ve “Rezervuar Köpekleri” gibi yapımlarla adından söz ettiren dünyaca ünlü yönetmen ve senarist Quentin Tarantino, ABD’nin New York kentinde linç edildi.

Quentin Tarantino

“Crackhead Barney” olarak bilinen İsrail karşıtı bir performans sanatçısı ve bir grup aktivist, Filistin’de yaşanan zulme gözlerini kapatan ve 13 Ekim 2023’de İsrail’de bir askeri üssü ziyaret ederek tam destek veren Tarantino’nun bu hamlesini affetmedi. 

PROTESTOCULARIN HEDEFİ OLDU

Tarantino’yu yemek yediğin mekanın kapısında bekleyen protestocular, ünlü yönetmeni görür görmez sözlü ve fiziksel olarak protesto etmenin yanı sıra kargaşa çıkardı. 

Yönetmen, güvenlik görevlileri tarafından apar topar mekandan çıkarılarak aracına bindirildi. Protestocular, bu kez de Tarantino’nun arabasına tekme ve yumruk atarak “Özgür Filistin” diyerek haykırdı. 

İsrailli eşi Daniella Pick ve iki çocuğu ile Tel Aviv’de yaşayan Tarantino’nun yaşadığı panik ise yüzüne yansıdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Kandıralı Ferdi otogarda iki kadınla tekme tokat kavga etti! O anlar saniye saniye kaydedildi

Yorum yapın