Hande Erçel’in 6 aylık kazancı ortaya çıktı! Erçel milyonların sahibi oldu

Oyunculuğu ve marka iş birliği ile adını duyuran Hande Erçel son zamanların en dikkat çeken ünlü isimleri arasında bulunuyor. Kıyafet markası ve mücevher markasının da yüzü olan Hande Erçel’in 6 aylık kazancı ortaya çıktı! Projelerden kazandığı para dudak uçuklattı.

Oyunculuğu ve özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hande Erçel, şimdi de rekor kazancıyla ön planda yer alıyor. Oyunculukla beraber marka birlikleri ile de çalışan Hande Erçel, giydikleri kıyafet ve takılarıyla dikkat çekiyor. Hal böyle oyuncu ünlü oyuncunun kazancı ise bir hayli merak ediliyor. 10Haber’den Müge Dağıstanlı’nın haberine göre; Erçel, yılın ilk 6 ayını dudak uçuklatan bir kazançla kapattı. 

ERÇEL MİLYONLARIN SAHİBİ OLDU

Yer alan haberlere göre Erçel, ayın ilk 6 ayını rakip meslektaşlarını sollayarak rekor bir kazançla kapattı. En çok kazanan isimlerden olan Erçel,  bu yıl reklam yüzü olduğu mayo markasından 10 milyon, deodorant markasından 7 milyon TL ve ünlü mücevher markasından da 20 milyon TL kazanmış.

Hande Erçel

Aynı zamanda sayısız uluslararası çaptaki fuar, organizasyon ve festivallerden de 100 ile 150 bin dolar aldığı konuşuluyor. Erçel’in son 6 ayda 40 milyon TL kazandığı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

 

Yorum yapın