Hasan Can Kaya gözaltına alındı! Evinde alı koydu…

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan sözde komedyen Hasan Can Kaya’nın geçtiğimiz hafta genç bir kızı evde alıkoyduğu öğrenildi. Polisin devreye girmesiyle kurtarılan genç kız, şikayetçi olmadı. Hasan Can Kaya savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Dijital platformlarda yaptığı komedi programlarıyla ünlenen Hasan Can Kaya, genç bir kadını evinde alıkoymakla suçlandı. Edinilen bilgiye göre İstanbul’da özel bir üniversitenin mezuniyetine katılan Hasan Can Kaya, davette tanıştığı 23 yaşındaki Nazlıcan A.’yı saat 04.00 sıralarında Beşiktaş Levent’te bulunan evine götürdü. Sohbet devam ederken gecenin ilerleyen saatlerinde Nazlıcan A. evden çıkmak istedi ancak iddiaya göre Hasan Can Kaya, çıkmasına izin vermedi.

Hasan Can Kaya evi

“NEREDE OLDUĞUMU BİLMİYORUM”

Bu esnada Hasan Can Kaya’ya tepki gösteren genç kız kısa süre içerisinde cep telefonuna ulaşarak arkadaşına canlı konum attı. Canlı konum attığı sırada ardakaşına “Bana madde verdiler, nerede olduğumu bilmiyorum. Evden çıkmama izin vermiyor!” diyen genç kız polis ekiplerinin müdahalesi üzerine kurtarıldı. 

Hasan Can Kaya evi

Mesajları gören arkadaşının o anda polis ekiplerine ihbarda bulunduğunu ifade eden Nazlıcan A. Beşiktaş polisinin canlı konum sayesinde yerini tespit ettiğini ve gece saatlerinde adrese geldiği aktardı. 

Hasan Can Kaya evi

Genç kızın içeride olduğunun anlaşılması üzerine polis ekipleri, Nazlıcan A.‘yı içeriden çıkarttı. Şikayetçi olduğunu söyleyen genç kızın ifadesi üzerine Hasan Can Kaya da emniyete götürüldü.

Hasan Can Kaya

SUÇLAMALARI REDDETTİ!

Fakat emniyette alınan ifadelerin ardından Nazlıcan A. Hasan Can Kaya’dan şikayetçi olmadığını söyleyerek şikayetini geri çekti. Polis ekipleri ise genç kıza, yasal hakları hakkında bilgi vererek yaşanan olayı ve alınan ifadeleri savcılığa aktardı. Savcılık ise tutanak tutulması sonrasında emniyette bulunan Hasan Can Kaya’nın serbest bırakılmasını talimatını verdi. Hasan Can Kaya ise suçlamaları reddederek iddia edilenlerin yaşanmadığını söyledi.

Yorum yapın