Gamze Özçelik’ten eşi Reshad Strik ile anlamlı paylaşım!

Yaptığı yardımlarla tüm dünyada kraliçe olarak adlandırılan Gamze Özçelik eşi Reshad Strik ile birlikte çekilmiş olan videosunu sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimi günlerde mutlu bir beraberliğe evet diyerek Reshad Strik ile evlenen ünlü isim Gamze Özçelik magazin gündeminde büyük bir yankı uyandırdı. Her hareketi yakından takip edilen Gamze Özçelik günler sonra sosyal medya hesabından ilk kez eşi Reshad Strik ile çekilmiş bir video paylaştı. 

ANLAMLI PAYLAŞIM!

Umuda Koşanlar Derneği’nin kurucusu olan eski oyuncu Gamze Özçelik, yürekleri ısıtan görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Gamze Özçelik

Yetimlere ve yardıma muhtaç insanlara yaptığı sayısız yardımlara bir yenisini daha ekleyen Gamze Özçelik, Kurban bayramının gelmesiyle birlikte kurban yardımı için ekibini ülkelere gönderdiği anları paylaştı. Özçelik bu anları “2024 Kurban organizasyonumuz için Tanzanya ekibimizi de yolcu ettik” notuyla yayınladı. 

Evlendikten sonra eşi Reshad Strik ile birlikte yardım faaliyetlerine devam edecek olan Özçeli’in bu hareketi sosyal medyada takdir gördü.

Yorum yapın