Gamze Özçelik’ten sürpriz evlilik! Evlendiği kişi o programla tanınıyor…

Oyunculuk kariyerini bırakarak kurucusu olduğu vakfın faaliyetleriyle yardıma muhtaç insanlar için dünyanın dört bir yanında görev alan ünlü isim Gamze Özçelik, oyuncu Reshad Strik ile dünya evine girdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçmişte yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla tanınan ve daha sonra kurucusu olduğu Umut Pınarları vakfının faaliyetleriyle dikkatleri üzerine toplayan ünlü isim Gamze Özçelik, sürpriz bir nikah ile dünyaevine girdi. Çiftin mutlu anlarına ilişkin görüntüler ise arkadaşları tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

ORTAK ARKADAŞLARI DUYURDU!

Uzun süredir özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Gamze Özçelik, TRT Belgesel’in ‘Ailenin Yeni Üyesi’ programıyla sevilen Reshad Strik ile evlendi. Haberi çiftin ortak arkadaşları, sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşım ile duyurdu:

“Ortak bir yazı daha oldu kardeşim ile. Aynı günde evlenmek de dahil oldu. Ne kadar şükür etsem az… Çok mutluyum aynı zamanda çok da hüzünlü. Orada olmayı çok istememe rağmen nasip olmadıama kalplerimiz birdi. Rabbim Mekke’ye Medine’ye Afrika kıtasına tüm mazlum coğrafyalara birliktelik, umuda koşmak nasip olsun kıymetlim. Allah iki cihan saadeti nasip etsin. Kördüğüm gibi bir sevgi hanesi nasip etsin. Ağlıyorum ama sevinçten… Ömür boyu mutlu olun.”

Gamze Özçelik

İLK PAYLAŞIMLARI GELDİ!

Kısa süre içerisinde hızla yayılan haberler üzerine Gamze Özçelik, Reshad Strik’in paylaşımını alıntılayarak takipçilerine duyurdu. Paylaşımına evlendikleri tarihi yazan Reshad Strik, altına “Elhamdülillah” notunu düştü. 

2008 yılında meslektaşı Uğur Pektaş ile evlenen Gamze Özçelik, 26 Aralık 2011 tarihinde boşandıklarını duyurmuştu. Çiftin bu evliliğinden Murathan adında bir çocukları bulunuyor.

İşte, Gamze Özçelik ve Reshad Strik’in o paylaşımları…

Gamze Özçelik ve Reshad Strik

Gamze Özçelik ve Reshad Strik

Gamze Özçelik düğünü

Yorum yapın