Fenomenlere yönelik yeni gözaltı! Neslim Güngen ve İnanç Güngen çifti gözaltına alındı

Geçtiğimiz yıl Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklamak suçu ile yargılanmasıyla başlayan fenomenler soruşturmasında yeni bir gelişme meydana geldi. Bu kez Neslim Güngen ve İnanç Güngen çifti soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

Geçtiğimiz yıl Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklamak suçu ile yargılanmasıyla başlayan fenomenler soruşturmasında, bu kez güzellik merkezi sahibi olan Neslim Güngen ile eşi İnanç Güngen soruşturmanın merkezinde. Geçtiğimiz aylarda haklarında Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılan çiftin mal varlıklarına da tedbir amaçlı el konulmuştu. Bu sabah saatlerinde ise yeni bir gelişme meydana geldi.

Neslim Güngen ile eşi İnanç Güngen

Fenomen çift, emniyet güçleri tarafından yapılan operasyonla gözaltına alındı. İfadeleri alınmak üzere İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen çiftin, verdikleri ifadelerle ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Neslim Güngen ve İnanç Güngen tutuklandı

 ”DİLAN POLAT’I SEKTÖRE BEN SOKTUM”

Geçtiğimiz aylarda mal varlıklarına el konulan ve bu sabah gerçekleşen operasyonla gözaltına alınan Neslim Güngen’in  ”Dilan Polat’ı sektöre ben soktum.” sözleri de gündem olmuştu.

Neslim Güngen ve Dilan Polat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Sonunda bu da oldu! Dubai’de vitrin mankeni yerine canlı manken kullanıldı

Yorum yapın