Ev sahibiyle kriz yaşayan Selen Görgüzel Adalet Bakanlığı’na seslendi!

Ev sahibi ile yaşadığı sorunlarla gündem olan oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, isyan etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla evden çıkması için çeşitli baskılara maruz kaldığını dile getiren Görgüzel, Adalet Bakanlığı’na seslendi.

2014 yılında Hamdi Alkan ile nikah masasına oturan şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, 2022 yılında evliliğini noktalama kararı almıştı. 2 yıldır Ortaköy’de yer alan bir sitede kızıyla birlikte yaşamını sürdüren Görgüzel’in ev sahibiyle kriz yaşadığı ortaya çıktı.

Selen Görgüzel

“ADALET BAKANLIĞI’NA SESLENİYORUM”

Eve taşındıktan 6 ay sonra ev sahibinin kendisini evden çıkarmaya çalıştığını söyleyen Görgüzel, gece yarısı evine polis gönderildiğini anlattı. Yaşadığı kriz üzerine soluğu karakolda alan Görgüzel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bu saatte üst katta oturan ev sahibim gürültü yaptığımı iddia ederek uyurken evime polis gönderdi. Haber vermeden elektriğimi, doğalgazımı kestirip akrabamın yerine arabasını koyup hakkımda saçma sapan haberler ve telefonlarla verdikleri rahatsızlık yetmemiş gibi! Adalet Bakanlığı’na sesleniyorum.”

“EV SAHİBİMDEN ŞİKAYETÇİYİM”

Ev sahibinin kendisini mağdur ettiğini dile getiren Görgüzel, “Kızımla yaşadığım kirasını günü gününe senelik ödediğim evde yüzde 25 artışı kabul etmedikleri için evden caydırıcı hamlelerle kaçırmaya çalışan ev sahiplerimden şikâyetçiyim. Bu eve taşınalı sadece iki sene oldu. Taşındıktan 6 ay sonra ‘çık’ demeye başlayan ev sahiplerimiz hakkında acilen gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Süt mısırının yurt dışındaki yenme şekli sosyal medyayı ikiye böldü! “Tadı çıkmaz öyle”

Yorum yapın