Emir Can İğrek’ten dikkat çeken açıklama! Sahneye transparan gömleğiyle çıkmıştı

Sesi ve enerjisiyle adından sık sık bahsettiren ünlü şarkıcı Emir Can İğrek, bu kez konserde giydiği bir kıyafet ile gündeme geldi. Konseri sırasında transparan bir sahne kostümü ile boy gösteren ünlü şarkıcı, gelen sorulara iddialı bir açıklamayla cevap verdi.

Geçtiğimiz akşam Harbiye sahnesinde konser veren ünlü şarkıcı Emir Can İğrek, konseri sırasında sevenleriyle bir araya gelerek şarkılarını yeniden seslendirdi. Konserinin açılışı sırasında siyah transparan bir gömlek giyen ünlü şarkıcı, kombinini siyah kumaş pantolonu ve siyah rugan ayakkabıları ile tamamladı. Gümüş zincir kolyesi ve büyük tokalı kemeri ile dikkat çeken ünlü şarkıcı, gömleğinin transparan olması üzerine sosyal medyada gündem oldu. 

Emir Can İğrek

ŞARKILARIYLA DEĞİL KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ!

Konser öncesinde röportaj veren Emir Can İğrek, hayatında ilk defa transparan bir gömlek giydiğini dile getirerek sahne kıyafeti hakkında gelen soruları yanıtladı. Emir Can İğrek, röportajı sırasında  ”Gelecek eleştiri ne olabilir mesela? ‘Transparan giydi, nasıl bir erkeksin’ gibi mi?’ Her şeyi giyerim, çok sorun değil.” şeklinde konuşarak açıklamalarıyla gelebilecek her türlü eleştirinin önünü kesti. Yayınlanan görüntülerin hızla yayılması üzerine ünlü şarkıcının gömleği sosyal medyada büyük ses getirdi. 

İşte, ünlü şarkıcının o sahne kıyafeti…

Emir Can İğrek transparan gömlek

Emir Can İğrek transparan gömlek

Emir Can İğrek transparan gömlek

Emir Can İğrek Harbiye konseri

Emir Can İğrek Harbiye konseri

Yorum yapın