‘Baruthane Pilavcısı’ pilav yiyeyim derken cezayı yedi! THY firması kara listeye aldı!

‘Baruthane Pilavcısı’ olarak tanınan Nedim Şahin, uçakta yanında getirdiği pilavı yerken çektiği video ile gündeme geldi. Videonun sosyal medyaya düşmesinin ardından Türk Hava Yolları (THY), ‘Baruthane Pilavcısı’nı kara listeye aldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

‘Şırdancı Mehmet’ olarak tanınan Mehmet Sur, geçtiğimiz yıl Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Gaziantep seferini yapan uçağında şırdan yerken çektiği video ile 6 ay boyunca THY ile uçma yasağı almıştı. Şimdide gündeme ‘Baruthane Pilavcısı’ mahlasıyla anılan Nedim Şahin damga vurdu.

Şahin, bir uçuş sırasında kendi işletmesine ait pilavı yerken çektiği görüntüleri sosyal medyada hesabından paylaştı. Bunun üzerine Nedim Şahin THY tarafından kara listeye alındı.

Nedim Şahin pilav yiyeyim derken cezayı yedi! THY firması tarafından kara listeye alındı!

PİLAV YİYEYİM DERKEN 1 SENE CEZA YEDİ

THY ile uçuşu sırasında kendine ikram edilen yemekleri yemeyen Nedim Şahin, kendi markasına ait pilavını yediği anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Görüntülerin hızlı bir şekilde medyada yayılmasının ardından havayolu şirketi harekete geçti. Şahin THY’nin marka değerini zedelediği gerekçesiyle kara listeye alındı. Nedim Şahin, 1 sene boyunca THY’den bilet satın alamayacak. 

İşte o anlar;

Yorum yapın