10 yıllık aşk resmen bitti! Wanda Nara, Mauro Icardi ile ayrılığı doğruladı!

Geçtiğimiz yıllarda Galatasaray’a transfer olan ve adından sık sık söz ettiren Mauro İcardi magazin gündemine bomba gibi bir haberle düştü. İcardi’nin İstanbul’a gelmesiyle birlikte eşi Wanda Nara’nın kendisini takipten çıkması ünlü çiftin boşanıyor mu iddialarını güçlendirmişti. Nara, yaşananlar sonrası açıklama yaptı. İşte detaylar…

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi hem attığı gollerle hem de özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Wanda Nara, sosyal medya hesabından eşi Icardi’yle en özel anlarını paylaşarak adından söz ettiriyordu. Yeni sezon hazırlıkları için İstanbul’a gelen ünlü futbolcu, gelişiyle birlikte yılardır evli olduğu eşi Wanda Nara’nın kendisini takipten çıkmasıylabüyük bir şok yaşadı. Yaşanan bu olay sonucunda Arjantinli gazeteci Laura Ubfal flaş bir iddia ortaya attı. Ubfal, çiftin boşacağını açıkladı.

İcardi ve Wanda Nara boşanıyor mu?

BU KARAR UZUN ZAMANDIR AKLINDAYDI!

Arjantinli gazeteci Laura Ubfal, Wanda Nara’nın avukatı Ana Rosenfeld’in yaptığı açıklamayı paylaştı. “Wanda’nın bu kararı uzun zamandır vermek istediğini” söyleyen Rosenfeld’in yaptığı bu açıklamaya Wanda Nara’dan yanıt geldi.

“DENEDİM AMA OLMADI”

İcardi ile Wanda Nara arasında çıkan ayrılık haberleri sosyal medyada yankı uyandırmıştı. Bu iddiaları güçlendiren ilk yanıt Nara’dan geldi: “Mauro’dan ayrıldım. Kişisel ve sağlık nedenleriyle bir kez daha denedim. Ama olmadı. Hiçbir suçlu veya üçüncü şahıs yok, bizim ilişkimiz her zaman dışarıdan görünenden daha güçlü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla öyle olacak. Saygınız için teşekkürler.” açıklamalarında bulunarak evliliklerinin bittiğini resmen açıkladı. 

Yorum yapın