Yusuf Güney’den yine ‘yok artık’ dedirten sözler! Şimdi de kıyamet gününü açıkladı

Yusuf Güney akıllara durgunluk vermeye devam ediyor. Son zamanlarda çeşitli ‘astral’ söylemleriyle gündemden düşmeyen şarkıcı, şimdi de kıyamet gününü açıkladı.

Uzay bilimine merak salan Yusuf Güney, astrolojik söylemleriyle sık sık gündeme geliyor. Daha önce 10 yıldır komada olan Kenan Işık hakkında astral seyahatte olduğunu ve gelmek istemediğini söyleyerek duyanları şoke etmişti. Astral seyahate oldukça inanan Güney, kendisinin de daha önce astral seyahat ile uzaya gidip geldiğini iddia etmişti. Ünlü şarkıcı akıllara durgunluk veren açıklamalarına bir yenisini daha ekledi ve kıyamet gününü açıkladı.

Yusuf Güney

YUSUF GÜNEY’DEN ‘YOK ARTIK’ DEDİRTEN YENİ AÇIKLAMA DAHA!

Ünlü şarkıcı konuk olarak katıldığı programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Güney, 2030 yılında mini bir kıyamet kopacağını iddia etti. Yusuf Güney, “Bu zamana kadar yaşanan her şey fragmandı. 2030’da mini bir kıyamet kopacak. Sıfırlayacaklar bizi” şeklinde konuştu.

Yusuf Güney

Ünlü şarkıcı bu sözlerinin üstüne sosyal medyada tepki çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı “Biri bu adamı sustursun”, “Neye dayanarak bu açıklamaları yapıyorsun” şeklinde yorumlarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Sanat dünyasından Filistin saldırılarına festivalde tepki! “O lanetli ırka…”

Yorum yapın