Yasemin Sakallıoğlu’ndan gülümseten açıklama! “Kıskançlık mottosu ile tanışın”

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu, bu kez verdiği bir röportaj ile dikkatleri üzerine topladı. Ünlü komedyen kıskançlık mottosu sorusuna verdiği yanıtla, izleyenleri güldürdü.

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra yazarlık yönüyle de bilinen ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışında görüntülendi. Muhabirlerin yönlendirdiği sorular üzerine aşk ve ilişki hayatına dair açıklamalarda bulunan ünlü komedyen, kıskançlıkla ilgili edindiği bir mottodan bahsetti. Kısa süre içerisinde hızla yayılan görüntüler üzerine Yasemin Sakallıoğlu, kıskançlık mottosu ile sosyal medyada gündem oldu. 

Yasemin Sakallıoğlu

YASEMİN SAKALLIOĞLU’NDAN KISKANÇLIK MOTTOSU!

Muhabirlerin “Kıskançlıkla ilgili bir mottonuz varmış” sözü üzerine jet hızında cevap veren Yasemin Sakallıoğlu; “Evet, kıskanırsam başka yerlerden acısını çıkarırım. Herkese de tavsiye ediyorum. Kimse gerçek kıskançlığının sebebini açıklamasın. Başka yerlerden muhakkak acısını çıkarabilirsiniz, hiç gerek yok. Siz de sağdan soldan gezin, dolaşın ama oraya gelmeyin.” dedi. Örnek vermesi istenilince ise ”Sürpriz olsun hayatım, söylersem çok anlaşılır.” şeklinde konuştu. 

Röportajın yayınlanması üzerine kısa süre içerisinde gündem olan ünlü komedyen samimi tavrı ve açıklamalarıyla büyük beğeni topladı. 

Yorum yapın