Ünlü rapçi Sefo’dan “Türkiyem”! 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için özel şarkı besteledi

Ünlü şarkıcı Sefo, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Takım için özel bir şarkı besteledi. “Türkiyem” isimli şarkı cesaret, inanç ve başarı temalarını içeriyor.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası 14 Haziran – 14 Temmuz tarihleri arasında Almanya’da gerçekleşecek. Rapçi Sefo, EURO 2024’te mücadele edecek A Milli Futbol Takımı için “Türkiyem” isimli özel bir şarkı besteledi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) duyurusunda “2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Millî Takımımız için özel bir şarkı hazırlandı. Milyonların severek dinlediği Sefo, aylarca üzerinde çalışarak yeni müzik melodileri ile hazırladığı besteye cesaret, başarı ve inanç temasını katarak “Türkiyem” isimli özel bir şarkı yazdı.” ifadelerinde yer verdi.

SEFO’DAN MİLLİ TAKIM MARŞI!

Sefo, Milli Takım için ücret talep etmeden marş besteledi. “Türkiyem” marşının TFF’ye teslim töreninde konuşan Sefo, A Milli Takım için heyecanla özel bir marş yapmanın onurunu ve sevincini yaşadığını ifade etti ve takıma EURO 2024’te başarılar diledi.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ise A Milli Takım için ücret talep etmeden bir marş hazırlayan Sefo’ya minnettarlığını belirtti ve sanatçıya adının yazılı olduğu milli takım formasını hediye etti.

Şarkı, TFF resmi YouTube kanalında yayınlandı ve dijital platformlar, radyo ve televizyon aracılığı ile dinlenebiliyor. Şarkıya ait video klip de çok yakında izleyici ile buluşacak.

Sefo Türkiyem

Sosyal medya hesabından şarkının duyurusunu yapan Sefo, 1,5 yıldır bu anı beklediğini belirtti ve “Hiçbir karşılık beklemeden elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım… Euro 2024’te Milli Takımımıza uğur getirsin inşallah” dedi. Ayrıca ünlü şarkıcı klipin çok yakında geleceğinin de müjdesini verdi.

TÜRKİYEM ŞARKI SÖZLERİ:

Türkiyem
Şampiyon uyan!
Sahada tam gaz sesini duyar
 
Türkiye bu ya!
Rakip farketmez her şekil uyar
 
Ay yıldız bu ya!
90 dakika ruhunu koyan
 
Türkiye bu ya!
Avrupa – Asya sesini duyar
 
Avrupa merhaba!
Söyle bana
Kupayı kazanacağız sahada
Sok bunu kafana
Saygı dur Ata’ma!
Hatırlamazsan sor babana
 
Tribün havada, Ay-Yıldız sahada
Golleri köşeye köşeye yaz
Taktik yok bam – bam – bam
Şutları “ra-ta-ta”
Çılgın Türkler laf anlamaz (ya)
 
Sahada saldır saldır
Gel kupayı kaldır
 
Söyler her gün andım, andım
Türkiye’m kazandın
Kırmızısı kandır kandır
Forma terle yıkandı
Zaman geldi saldır saldır
Gel kupayı kaldır

Yorum yapın