Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk çiftinden müjdeli haber! Ünlüler akın etti

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş’tan müjdeli haber geldi. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz akşam tasarımcı Zeynep Mayruk ile dünyaevine girdi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki, Güneşin Kızları ve Teşkilat gibi popüler yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, geçtiğimiz akşam uzun süredir birlikte olduğu Zeynep Mayruk ile nikah masasına oturdu. Oldukça ihtişamlı bir düğün ile dünyaevine giren ünlü oyuncu, sosyal medyadan yapılan paylaşımlar ile gündem oldu.

Tolga Sarıtaş

TOLGA SARITAŞ’IN DÜĞÜNÜNDE ÜNLÜLER GEÇİDİ! 

Çeşme’de gerçekleştirilen organizasyonda ünlü çifti sevenleri de yalnız bırakmadı. Çiftin düğününe Engin Akyürek, Alina Boz, Umut Evirgen, Melis Birkan, Aras Aydın, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Sarp Akkaya, Özgür Çevik ve Hatice Kartoğlu gibi birçok ünlü isim katıldı. 

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI!

Düğününden o anları sosyal medya hesabından paylaşan Zeynep Mayruk paylaşımına “Sen ve ben. 27.06.2024” notunu düştü. Kısa süre içerisinde hızla yayılan paylaşım üzerine ünlü çift sosyal medyada adeta yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. 

İşte, ünlü çiftin düğününden kareler… 

Zeynep Mayruk paylaşımı

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk

Yorum yapın