TikTok hesabı kapatılan Serdar Ortaç böyle isyan etti! “Sanki namus suçu işledim”

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla adından sık sık bahsettiren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde çevresinden istediği borç paralar ile gündeme gelmişti. TikTok hesabından açtığı canlı yayınlar sırasında alkol ve sigara kullanan, küfürlü konuşan ünlü şarkıcının TikTok hesabı kapatıldı.

Uzun bir dönem MS hastalığı ile savaşan Serdar Ortaç, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. TikTok hesabından yaptığı canlı yayınlar üzerine hesabının kapatıldığını dile getiren ünlü şarkıcı, alınan karara böyle isyan etti.

Serdar Ortaç

“SANKİ NAMUS SUÇU İŞLEDİM”

TikTok platformu üzerinden alınan kararı Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyuran Serdar Ortaç, paylaşımı sırasında “TikTok hesabımı kapatmışlar, sanki namus suçu işledim. Ben de Instagram’a geldim. Instagram’ı seviyorum ama canlı yayını yok ki Instagram’ın.” şeklinde konuştu. 

Serdar Ortaç

“İÇKİYİ VE SİGARAYI AYNI ANDA BIRAKTIM”

Açıklamaları esnasında alkol ve sigara kullanmayı bıraktığını açıklayan Serdar Ortaç, “35 sene viski içen adam bir gecede bırakır mı ya… İçkisiz hayat acayip güzel. Bugün 23’üncü gün bitti, içkiyi ve sigarayı aynı anda bıraktım. 35 sene her gece içtiğim viskiyi bıraktım.” dedi. 

Serdar Ortaç

“KAFAM BASAR MI BENİM?”

Paylaşımına yapılan yorumlar arasında bir hayranının maddi zorlukları aşması için emlak işi yapması önerisinde bulunduğunu gören Serdar Ortaç, takipçisine “Emlak işi ben yapamam. Kafam basar mı benim bir şey alıp satmaya. ‘Bilsem ki’yi yazan adam, mal satabilir mi?” ifadelerini kullandı. 

Yorum yapın