Sinan Akçıl’ın kıskançlık açıklamasına cevap gecikmedi!Eski eşi Burcu Kıratlı’nın o sözleri…

Son dönemlerde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj sırasında eski eşi Burcu Kıratlı’ya ilişkin “Aşırı kıskançtı” ifadelerini kullanmıştı. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Burcu Kıratlı, eski eşinin söylediklerine kayıtsız kalamadı. Ünlü ismin o sözleri gündem oldu.

7 Ekim 2023 tarihinden bu yana İsrail’in Filistin’e yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılara tepki gösteren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, sosyal medya hesabından yaptığı barış çağrılarıyla sık sık gündeme geliyordu. Ünlü şarkıcı, bu kez özel hayatı hakkında yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine topladı. 

Sinan Akçıl

ESKİ EŞİ HAKKINDA KONUŞMUŞTU!

2018 yılında Amsterdam’daki Türk Büyükelçiliği’nde Burcu Kıratlı ile evlenen Sinan Akçıl 2019 yılının eylül ayında tek celsede boşanmıştı. İlişkilerine ikinci bir şans vererek kısa süre içerisinde yeniden evlenen ünlü çift, evliliklerini yeniden yürütemeyerek ikinci kez boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj sırasında eski eşi Burcu Kıratlı hakkında, “Aşırı kıskançtı” diyen Sinan Akçıl’a Burcu Kıratlı’dan cevap gecikmedi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı

“ABARTILIYOR”

Bir alışveriş merkezinde gezerken görüntülenen Burcu Kıratlı, eski eşi Sinan Akçıl’ın kendisi hakkında söylediklerine cevap verdi. Burcu Kıratlı; “Ben geçtiğimiz gün böyle bir açıklamaya denk geldim. Ancak biraz abartıldığını düşünüyorum, çünkü kıskançlığın tek taraflı bir şey değil. Hiç öyle bir şey yok! Karşılıklı bir şey zaten. Bir ilişkide kıskançlık yoksa o ilişki de yok demektir zaten. Bu kıskançlık üçüncü kişilerle alakalı değil, hiçbir zaman öyle özgüvensiz ilişkilerin içerisinde bulunmadım. Yine her zamanki gibi büyütüldüğünü düşünüyorum” dedi.

Burcu Kıratlı

“BEN GENELDE KISKANILAN TARAF OLUYORUM”

Muhabirlerin yönelttiği kıskançlık sorusuna gülerek cevap veren Burcu Kıratlı; “Biraz abartmış! Ben genelde kıskanılan taraf oluyorum.” şeklinde konuştu. Ünlü ismin cevabı kısa süre içerisinde hızla yayılarak sosyal medyada büyük ses getirdi. 

Yorum yapın