Sinan Akçıl yaz konserleri kapsamında Sultangazi’de konser verdi!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri kapsamında sahne alan sanatçılardan biri oldu. Sinan Akçıl’ın şarkılarına, konsere gelen binlerce kişi eşlik etti. Konser sonunda Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun tarafından orada yaşayanlara müjdeli haber geldi.

Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri kapsamında Sinan Akçıl sahne alan sanatçılardan ilki oldu. Sevilen sanatçı, şarkılarını kendisini dinlemeye gelen binlerce kişiyle birlikte söyledi. Konsere ilişkin konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, “Gençlerle bir araya geleceğiz. Onları mutluluk ve heyecan içerisinde tutarken, Sultangazi’nin de bu mutluluğun bir tarafına yansımasını istiyoruz” dedi. Sevilen sanatçıya teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Dursun sözlerine şöyle devam etti: “Kıymetli sanatçımız Sinan Akçıl, birbirinden güzel şarkılarını komşularımız için seslendirdi. Büyük coşkusu ile bizlerle olan Sinan Akçıl’a ve yoğun ilgi gösteren komşularımıza teşekkür ediyorum.”

“ÇOK GÜÇLÜ KONSERLERLE YENİDEN BİR ARAYA GELECEĞİZ”

Büyük bir coşkuyla geçen yaz konserlerinin ilk ayağı olan Sinan Akçıl konserinden sonra bu konserlerin devamının geleceği müjdesini Sultangaziililere veren Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun: “Temmuz ayı itibariyle ağustos, eylül, ekim, kasım ayları boyunca hava şartları müsait olduğu müddetçe çok güçlü konserlerle Sultangazili kardeşlerimiz ile bir araya geleceğiz.” dedi.
 

Sinan Akçıl Sultangazi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Kadir Ezildi’nin müstakbel nişanlısı Gamze Türkmen ile videosu ortaya çıktı!

Yorum yapın