Selahattin Taşdöğen’in Kaza Anlatımı

Ünlü tiyatro oyuncusu Selahattin Taşdöğen, Kadıköy Bağdat Caddesi’nde otomobiliyle seyir halindeyken yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Kaza sonucunda motosiklet sürücüsü İbrahim Acun ağır yaralandı. Acun, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Kazanın Detayları

Kazanın Detayları

Kaza, saat 19:30 sularında Bağdat Caddesi’nde meydana geldi. Selahattin Taşdöğen’in iddiasına göre, yaya geçidinden yolun karşısına geçmeye çalışan motosiklet sürücüsüne çarpmasıyla gerçekleşti. Çarpmanın etkisiyle savrulan İbrahim Acun ağır yaralanırken, olay yerinden geçmekte olan üç doktor tarafından ilk müdahale yapıldı. Ardından sağlık ekipleri müdahalede bulundular ve yaralıyı ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk ettiler.

Selahattin Taşdöğen’in Açıklaması: “Normal seyir halindeyken, sağ taraftaki tali yoldan bir motosikletli önüme çıktı. Sağda arabalar var, bende onu göremedim. En soldan gidiyordum motosikleti son anda fark ettim. İşte o zaman çarpmış oldum. Karşı yoldan bu istikamete doğru, şurada küçük bir ara var, o aradan geçmek istiyorlarmış onlar. Yani burayı dolaşmadan kestirmeden buradan gitmek isterken birden bire önümde olunca bende duramadım fren yaptım. Hemen yardıma koşanlar oldu, onlar da doktormuş. Üç tane doktor vardı. Durumu hakkında herhangi bir sıkıntısı yok dediler.”

Selahattin Taşdöğen'in Kaza Anlatımı

Kazada aracında büyük hasar oluşan Selahattin Taşdöğen ve yanındaki 5 yaşındaki kızı ise kazayı yara almadan atlattılar. Yaralının hastaneye sevk edilmesinin ardından Taşdöğen polis aracında bekleyen kızıyla ilgilendi.

Kazanın yaşandığı yerdeki güvenlik kamerası kayıtlarında bazı motosiklet sürücülerinin yaya geçidinden yolun karşısına geçtikleri görülürken, Selahattin Taşdöğen bu duruma tepki gösterdi.

Kaynak: DHA

Selahattin Taşdöğen'in Kaza Anlatımı

Yorum yapın