Sağlık sorunlarıyla boğuşan Sertab Erener’den hastalığıyla ilgili açıklama

Haziran ayında vereceği konserleri ertelemek zorunda kalan ünlü şarkıcı Sertab Erener sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Hastalandığını açıklayan Erener sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Şarkıcı Sertab Erener’in sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği öğrenildi. Eurovision Şarkı Yarışması’nda 21 yıl sonra yeniden sahneye çıkan Sertab Erener, sağlık sorunları nedeniyle bazı konserlerini iptal etti.

ÜZÜCÜ HABERİ BÖYLE AÇIKLADI

59 yaşındaki ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bazı konserlerini iptal etmek zorunda kaldığını duyurdu.

“İPTAL ETMEK ZORUNDA KALDIM”

Erener, “İsveç’teki Eurovision Şarkı Yarışması’nın yarı finalinden döndüğüm günden beri sağlık sorunlarıyla boğuşuyordum. Bu süreçte Haziran konserlerinin bazılarını ileri tarihlere, bazılarını ise iptal etmek zorunda kaldım ve çok üzgünüm” dedi.

SAĞLIK DURUMU VE YENİ ŞARKI MÜJDESİ

Erener, “Ciddi bir nedenim olmasaydı inanın ne olursa olsun konser iptal etmezdim. Şimdi çok şükür artık kendimi iyi hissediyorum ve sizlerle konserlerde buluşacağım için mutluyum. Çok yakında 5 Temmuz’da dinleyeceğiniz yeni şarkım ‘Bi Polar’ ve en sevdiğiniz şarkılarla sahnede buluşmak üzere” diye ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Çağatay Ulusoy’dan dikkat çeken paylaşım! Şarkı söylediği o anlar…

Yorum yapın