Öylesine Derin 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Murtasım’dan Mirab’a romantik sürpriz

Öylesine Derin’de Murtasım, Mirab’a romantik bir sürpriz yapar ve onu etkilemeyi başarır. Platonik aşığı hala kızı ise kıskançlık krizine girer ve elektrikleri keser fakat bu durum çiftin gecesini mahvetmeye yetmez…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Murtasım, annesinin evden kovduğu Mirab‘ı elinden tuttuğu gibi geri getirir ve göz kamaştırıcı romantik bir sürpriz yapar. Mirab bu jestten çok etkilenir. Sadece ortamın güzelliği değil Murtasım’ın sözleri de geceye damgasını vurur. Mirab’a sevgi dolu sözler yağdıran Murtasım, onu dansa kaldırır. Mirab ve Murtasım’ın aşkı büyüyor mu?

ÖYLESİNE DERİN 11. BÖLÜM FRAGMANI

 

Nefretle başlayan bir evlilik aşka dönüşebilir mi? Bambaşka hayatların ani bir kararla birleştiği bir hikaye “Öylesine Derin”, hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

 

NEFRETLE BAŞLAYAN BİR EVLİLİĞİN AŞKA DÖNÜŞEN HİKAYESİ
“ÖYLESİNE DERİN”

Kanal 7Pakistan dizilerine hız kesmeden devam ediyor! Başrollerini Pakistan’ın ünlü oyuncuları Wahaj Ali ve Yumna Zaidi’nin paylaştığı “Tere Bin” dizisi, “Öylesine Derin” adıyla Kanal 7 ekranlarına geliyor.

Kanal 7, yepyeni bir Pakistan dizisiyle izleyenlerini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Pakistan’da çok sevilen Tere Bin dizisi, Öylesine Derin ismiyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Öylesine Derin; güçlü ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Murtasım ve sıradan bir ailenin biricik prensesi Mirab’ın nefret, ıstırap ve aşk üçgeni arasında kalmış hikayesini anlatıyor. Murtasım’ın ailesi yaşadıkları köyde birçok toprağa hükmeden varlıklı bir ailedir. Murtasım, ailesinin geleneklerine saygı duyan, onların ismini yüceltmeye çalışan ve onlara bağlı köylüleri koruyup kollayan sert bir karakterdir. Mirab ise babası gibi hukuk okuyarak avukat olmak isteyen, özgüveni yüksek, çevresine karşı duyarlı ve haksızlığa tahammül edemeyen güçlü bir kişiliğe sahiptir. Murtasım’ın amcası Enver, Mirab’ın babası Vakkas’ın uzun yıllardır tanıdığı dostudur. Ailesinin onu Murtasım’la evlendirmek istemesi üzerine bir anda hayatı değişen Mirab, bir de öz babasının aslında Murtasım’ın amcası Enver olduğunu öğrenir ve büyük bir yıkım yaşar. Bunun üzerine Mirab, Murtasım’dan nefret etmeye başlar. Öte yandan, Mirab’ın davranışlarının kibirden ve şımarıklıktan ibaret olduğunu düşünen Murtasım da aynı şekilde ondan nefret etmeye başlar.

Kendi kararlarını almaya alışmış olan Mirab, böyle bir dayatma karşısında Murtasım’ın aile geleneklerini ve çevre baskını kabul etmez. Mirab ve Murtasım’ın beklenmedik olaylar çerçevesinde kesişen yolları onları evliliğe kadar sürükler. Evlenmiş olsalar bile bir süre sonra evlilikleri yanlış anlaşılmaların yarattığı sorunlar ve duygusal açıdan ıstıraplara neden olur. Her ne kadar birbirlerinden nefret etseler de içten içe sevgi tohumları ekilmeye başlamıştır.

Birbirlerinden nefret eden bu iki genç, kendilerine olan saygıları ve egolarına mı yenik düşecek yoksa aşklarını kabul edecek mi?

Kanal 7 Öylesine Derin

Yorum yapın