Mustafa Keser ‘Adam olsun diye yanıma getirdiler’ demişti! Koray Avcı sessizliğini bozdu

Ünlü sanatçı Mustafa Keser, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda genç meslektaşlarını hedef alarak sert eleştirilerde bulunmıştu. Keser’in o sözlerinin hedefindeki kişi ‘Koray Avcı mı?’ sorusu gündeme gelirken Avcı, günler sonra sessizliğini bozdu.

Türk müziğinin usta isimlerinden Mustafa Keser, geçtiğimiz haftalarda Akşam Gazetesi’nden Yasemin İlan’a çok özel açıklamalarda bulundu. Yıllardır başarılı bir müzik kariyeri yürüten ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Keser, genç meslektaşlarını hedef aldı.

Mustafa Keser

“GİDİP ENSE KÖKLERİNE İKİ SİLLE ÇEKEYİM”

Yeni nesil sanatçıların hayranlarına yaklaşımından rahatsızlık duyan Keser, “Terbiyesiz ve saygısızca hareket ediyorlar. Gidip ense köklerine iki sille çekeyim, o kadar sinirleniyorum. Fotoğraf çekmek isteyen hayranlarına, ‘Şimdi olmaz daha sonra’ diyorlar.” şeklinde konuştu.

Kendisinin eğittiği bir ismin şimdilerde daha iyi paralar kazandığını ancak gördüğünde selam bile vermediğini söyleyen ünlü sanatçı, adeta çılgına döndü. 

Mustafa Keser

“ŞİMDİ BENDEN İYİ KAZANIYOR AMA YÜZÜME BAKMIYOR”

6-7 sene kadar önce Ankara’da sahne aldığı zamanlarda mekanın sahibi tarafından söz konusu şarkıcının kendisine getirildiğini ve “Ağabey bu yanında olsun, bunu yeni piyasaya sürüyorum. Senin yanında görünsün” dediğini söyleyen Keser, “Yanıma oturtup, görünsün adam olsun diye birini getirdiler. Şimdi adam oldu benden iyi para kazanıyor. İki defa uçakta karşılaştık, yüzünü çevirip, selam vermedi.” sözleriyle isyan etti.

KORAY AVCI’DAN MI BAHSEDİYOR?

Keser’in bahsettiği ismin kim olduğu merak konusu haline gelirken geçmiş yıllara ait bazı karelerde, Koray Avcı’nın Ankara’da bir mekanda Mustafa Keser’in yanında oturup sahne aldığı ve bu ismin de Avcı olduğu iddia edildi.

Koray Avcı

KORAY AVCI’DAN YANIT GELDİ

Önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde izleyicileriyle buluşan Koray Avcı, Keser’in çok konuşan açıklamalarıyla ilgili sessizliğini bozdu. Keser’in kendisine söylediği iddia edilen lafları “Öyle bir şey yok” sözleriyle değerlendiren Avcı, şu ifadeleri kullandı:

“Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda 2 Eylül 2015 yılında sahne aldım. Mustafa hocam orada 2017’de sahne aldı. Biz ona hayranız. Onu izlemeye gittik. Sağ olsun bizi iyi ağırladı. Ben öyle biri değilim. Öyle bir şey yok. Yolda kimi görsem selam veririm.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Oğulları ile eski eşi Emre Altuğ’u dinlemeye gitti! Çağla Şıkel’den sevgi dolu paylaşım

Yorum yapın