Metabolizmayı uçuran Türk kahvesi-limon tarifi! Türk kahvesinin içine 2 damla limon koyarsanız

Türk kahvesi ile limon birlikte tüketildiğinde metabolizmayı uçurarak zayıflamaya yardımcı oluyor. Özellikle yazın gelmesiyle birlikte arama motorlarında en çok etkisiyle dikkat çeken Türk kahvesi ve limon birlikte tüketildiğinde hızlıca inatçı yağlarınızdan kurtulmak mümkün. İşte adeta metabolizmayı uçuran Trük kahvesi ve limon tarifi…

Son yapılan araştırmalara göre hem kahve hem de limon antioksidan bakımından zengin olduğundan dolayı cilt üzerinde birçok fayda sağlıyor. Her gün kahve tüketmek sağlığa birçok faydasıyla öne çıkarken aynı zamanda zayıflatma etkisiyle de daha çok cazip hale geliyor. Hem daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak hem de zayıflamak isteyenler için her evde bulunan bu muhteşem ikili ile birlikte kilo vermek artık çok kolay. İşte etkisi kanıtlanmış yağ yakımını arttıran limonlu Türk kahvesi ikilisi…

LİMONLU TÜRK KAHVESİ ZAYIFLATIR MI?

Türk kahvesi ve limon karışımı ya yakma özelliğiyle son günlerde trend haline geldi. Özellikle aç karnına içlen limonlu Türk kahvesi metabolizmayı güçlendirmede ve hızlandırmada oldukça etkilidir. Tok tutma özelliği de bulanan kahveyi yağ yakımını hızlandırarak kilo vermenizi sağlar. 

LİMONLU TÜRK KAHVESİ NASIL YAPILIR?

Malzemeler

– 1 yemek kaşığı Türk kahvesi
– 1 su bardağı su
– 2 damla limon suyu

İlk olarak bir cezveye 1 yemek kaşığı Türk kahvesi koyun. Üstüne 1 su bardağı su ekleyin. Daha sonra kahveyi kaynatın. Kaynadıktan sonra üzerine limon suyu ekleyip ocaktan alın. Yağ yakan kahveniz hazır. 

Limonlu Türk kahvesi zayıflatır mı

LİMONLU TÜRK KAHVESİ NE ZAMAN TÜKETİLİR?

Limonlu Türk kahvesi karışımını çok hızlı yağ yakımı gerçekleşmesini istiyorsanız her gün yürüyüş ya da egzersiz yapmadan önce içmeye çalışın. Bu şekilde her gün uyguladığınız takdirde hafta en az 3 kilo verebilirsiniz. 

Yorum yapın