Mamayla beslenen Ahu Tuğba’dan güzel haber! Son sağlık durumu nasıl?

Oyuncu 68 yaşındaki Ahu Tuğba 3 hafta önce Amerika’da geçirdiği trafik kazasında ölümden dönmüşü. Sevenleri ve magazin dünyası büyük endişe duyarken ünlü sanatçının hastalığı belli oldu. İşte Ahu Tuğba hakkında son gelişmeler…

Kızı için yıllar önce Amerika’ya yerleşen ve bir daha Türkiye’ye dönmeyen Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızlarından Ahu Tuğba’dan haber var. 68 yaşındaki Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba, 3 hafta önce Los Angeles’ta geçirdiği trafik kazasında yaralanmıştı.

SAĞLIK DURUMU NASIL?

AHU TUĞBA’NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

En son geçirdiği trafik kazası ile yürekleri ağızlara getiren Ahu Tuğba, geçtiğimiz günlerde tekrardan hastaneye kaldırıldı. Yeniden hastaneye kaldırıldığını kızı Anjelik duyurmuş ve sevenlerinden dua istemişti. Ahu Tuğba’nın hastanede çekilen fotoğrafı ise herkesi endişelendirmiş ama rahatsızlığı hakkında açıklama yapılmamıştı.

AHU TUĞBA

“MAMAYLA BESLENİYOR”

Olcay Ünal Sert’e konuşan Tuğba, yemek yiyemediğini mamayla beslendiğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı:“Hâlâ şoktayım, elimi kaldıramıyorum.İlaçlar ağır geliyor. Yemek yiyemiyorum. Doktorlar geçer diyor ama moralim sıfır”

HASTALIĞI BELLİ OLDU

Onur Akay’ın haberine göre; Ahu Tuğba KOAH hastası.

Yeni gelişmeleri sosyal medya hesabından duyuran Akay, “Canım dostum Ahu Tuğba, çok uzun bir süredir kısa adı “KOAH” olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı ile mücadele ediyor. Kızı yakın dostum Anjelik, bana yıllar önce bu rahatsızlığını anlatmıştı ama Onur abiciğim bu aramızda kalsın dediği için yazmamıştım. Hava yollarının daralması sonucu rahat ve sağlıklı bir şekilde nefes almayı engelleyen bir akciğer hastalığı ile mücadele eden Ahu ablam, Amerika’da hastanede maskelerle yatıyor. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin…” ifadelerini kullandı.

TABURCU OLDU

Geçtiğimiz hafta da Miami’deki evinde rahatsızlanan Ahu Tuğba, yeniden hastaneye kaldırılmıştı.

Zor günler geçiren ünlü oyuncunun taburcu olduğu öğrenildi. Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin, annesinin rahatsızlığıyla ilgili açıklama yaptı.

Olcay Ünal Sert’in haberine göre; Annesinin KOAH hastası olduğunu söyleyen Anjelik Calvin; “Vücudundaki oksijen seviyesi düşmüştü. Ambulans yetişmeseydi her şey daha da kötü olabilirdi. Kalp damarları açıldı. Annem, burnundan rahat nefes alamıyor, burnunda kemik ve nodüller var” dedi.

Yorum yapın