Kadir Ezildi’den beklenen haber: Kadir Ezildi evleniyor!

Kız annelerinin gözdesi Kadir Ezildi’den beklenen haber geldi. Tatil dönüşü sürpriz bir şekilde evleneceğini duyuran Ezildi nişan hazırlıklarına başladı.

Televizyon ekranlarının takip edilen programlarından En Hamarat Benim sunucusu Kadir Ezildi son dönemde sıkça gündeme gelen isimlerden birisi oldu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada nişanlandı iddiaları dolaşan ve parmağındaki alyans yüzükle dikkat çeken Ezildi nişan alışverişine başladığını duyurdu. 

Kadir Ezildi sosyal medya hesabında “Çarşı Çarşı Gezmeler Başladı” notuyla fotoğrafına yer verdi. Gece elbiseleri satan bir dükkanda olduğu görülen Kadir Ezildi evleneceğini duyurdu.

KADİR EZİLDİ’NİN SIR GİBİ SAKLADIĞI NİŞANLISI KİM?

Sosyal medya hesabından komşularıyla beraber nişan ve düğün hazırlıklarını paylaşan ünlü fenomen Kadir Ezildi’nin 19 Temmuz’da nişanlanacağı ortaya çıktı. Nişanlısının kim olduğunu sır gibi saklayan Kadir Ezildi Gamze Türkmen ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor. 

Sık sık Erzurum’a giden Kadir Ezildi’nin bu süreçte aileyle tanıştığı ve bir dönem arasının kötü olduğu Fırat Türkmen ile de barıştığı öğrenildi. 

Erzurumlu olan Fırat Türkmen, “Canlar Cananı Muhammed ” ilahisini söyleyerek tanınmıştır. Kutsal topraklarda söyledikleri ilahilerle de beğeni toplayan Fırat Türkmen’in ablası Gamze Türkmen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. 

Yorum yapın