İbrahim Kutluay’dan olay olan paylaşım! Demet Şener ile yıllar sonra kamera karşısına geçtiler

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen ünlü model Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay ile süren davalarının yanı sıra bu kez kızı İrem’in mezuniyeti ile gündeme geldi. Ünlü isim eski eşi İbrahim Kutluay ile 6 yıl sonra aynı karede yer aldı.

14 yıl evli kaldığı eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem Kutluay ve oğlu Ömer Kutluay’a düşkünlüğüyle bilinen ünlü manken Demet Şener, son zamanlarda İbrahim Kutluay ile süren nafaka davalarıyla gündeme geliyordu. Dava süreçlerinde oldukça çekişmeli davranan ünlü ikili yıllar sonra aynı fotoğrafta bir araya geldi. 

Demet Şener ve İbrahim Kutluay

DEMET ŞENER PAYLAŞMADI!

Kızları İrem’in mezuniyet törenine katılan ünlü ikili, hali hazırda süren davalarını bir kenara bırakarak çocuklarıyla kamera karşısına geçti. İbrahim Kutluay, o anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Demet Şener ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sırasında yalnızca oğlu ve kızıyla olduğu kareye yer verdi. Kısa süre içerisinde hızla yayılan o kareler sosyal medyada büyük ses getirdi. 

İşte, o fotoğraflar…

Demet Şener İbrahim Kutluay ve çocukları

Demet Şener ve kızı

Demet Şener ve çocukları

Yorum yapın