İbrahim Çelikkol’dan korkutan kaza! Motoruyla seyir halindeyken…

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra katıldığı sosyal sorumluluk projeleriyle de sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, talihsiz bir kaza geçirdi. Son dakika benzinciye girmeye karar veren sürücünün direksiyonu kırması üzerine İbrahim Çelikkol yaralandı.

Daha önce Siyah Beyaz Aşk, Muhteşem İkili ve Merhamet gibi oldukça popüler yapımlara imza atan ünlü oyuncu dijital projelerde yer alarak televizyon projelerine ara vermişti. Şimdilerde ise yeni televizyon projesi olan Ölene Kadar ile ekranlara dönmeye hazırlanan İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza geçirdi. Balmumcu’da aniden benzinciye girmeye karar veren bir sürücünün orta şeritteyken sağa dönmesi üzerine İbrahim Çelikkol yaralandı.

İbrahim Çelikkol

MOTORUYLA SEYİR HALİNDEYDİ!

Kaza esnasında motoruyla seyir halinde olan İbrahim Çelikkol’un otomobili fark edemeyerek çarpmanın etkisiyle yere düştüğü ve kaburgaları ile omzunda yaralanmaların meydana geldiği öğrenildi. 

İbrahim Çelikkol kaza

EN YAKIN HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ!

Kazanın etkisiyle savrulan İbrahim Çelikkol, hem otomobil sürücüsünün hem de çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Kaburgalarından ve omzundan hafif yaralanan İbrahim Çelikkol’un yaralanmalarının ciddi olmadığı öğrenildi. Ünlü oyuncunun yaşadığı talihsiz kaza üzerine sevenleri yalnız bırakmadı. 

Yorum yapın