Hasan yine paçayı kurtarıyor mu? Kan Çiçekleri 347. bölüm fragmanı yayınlandı

Kan Çiçekleri’nde Baran, Dilan gibi bir eşe sahip olduğu için çok mutludur fakat güzel çift Cevahir’in oyunlarından bir türlü kurtulamamıştır. Hasan’ın alıkonulduğuna dair ihbar alan polis kapıya dayanır. Baran ne yapacak?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Cevahir içerde olmasına rağmen Baran ve Dilan’ın planlarını bozmakta kararlıdır. Hem kendisini kurtarmak hem de Baran ve Dilan’a zarar vermek için elinden geleni yapan Cevahir, Baran’ı suçlu göstermek için her türlü oyunu oynar. Baran ise kapısında polisleri görünce şaşırır. Evde arama yapan polis, Hasan’ı buldu mu?

Kan Çiçekleri 347. bölümüyle 26 Haziran Çarşamba günü saat 16.20’de Kanal 7’de.

KAN ÇİÇEKLERİ 347. BÖLÜM FRAGMANI

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU? KAN ÇİÇEKLERİ 346. BÖLÜM ÖZETİ

Dilan, Hasan’ın elindedir. Baran’dan kurtulmak için onu kullanacaktır Hasan. Baran’sa Dilan’a zarar gelememesi için her şeyi yapmaya hazırdır. İkili Hasan’ı alt edebilecek midir?
 
Bu arada Karabeyler, Ayten Karabey’in vurulma olayındaki yalancı şahit Tekin’in adresine ulaşmışlardır. Belki de Baran, hayatındaki en büyük sırrını, annesinin cinayetini çözmek üzeredir. Cevahir de bir yandan Tekin’in peşine düşmüştür. Karabeylerden önce ona ulaşırsa, cinayetle ilgili gerçekler sır olarak kalmaya devam edecektir.
 
Azade, Gül’le annelik konusunda önemli bir konuşma yapar. Çocuk sahibi olmanın dünyadaki en güzel şey olduğunu, Gül’ün de bunu hak ettiğini söyler. Genç kadına samimi tavsiyelerde bulunarak Fırat konusunda iyi karar vermesini önerir. Gül’ün cevabı ne olacaktır?
 
Cevriye ise Pervin’in söylediklerini düşünmektedir. Ona inanmaz ama yine de Pervin Cevriye’nin içine şüphe tohumlarını ekmiştir. Cevriye Cevdet’le konuşup rest çekmeye hazırlanırken, Pervin Cevdet’i çok zor durumda bırakacak bir şey ister ondan.

Yorum yapın