Hasan Kaçan’dan Siyasi Destek

Sosyal medyada dünkü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçim sonuçlarında Ekrem İmamoğlu’nun kazanması ardından bazı ünlü isimler yeniden paylaşım yapmaya başladı. Usta oyuncu Hasan Kaçan da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım’a destek verdi.

Hasan Kaçan, günlerdir tekrarlanacak olan İstanbul seçimi için Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a destek verici paylaşımlarda bulunarak taglar oluşturdu. Ancak dün tekrarlanan seçim sonuçlarında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. Bunun üzerine, Hükümet tarafı olan sanatçılara linç girişiminde bulunan bazı ünlü isimler İmamoğlu’nu destekleyici mesajlar yayınladı.

Hasan Kaçan da duruşundan taviz vermedi ve “Bazı sanatçılar madem görüşünü söylemekte beis görmüyor. Ben de tekrar edeyim. Yerim ‘Uzun Adam’ın yanıdır. 60 yıldır iktidar olamayanlar yılmıyor da, biz bir İstanbul seçimi ile mi yılacağız?! ‘Sadakat yaraşır insana, görse de ikrah. Yardımcısıdır doğruların Hazret’i Allah'” paylaşımında bulunarak Türkiye Cumhuriyeti Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu net bir şekilde ifade etti.

Hasan Kaçan'dan Siyasi Destek

Yorum yapın