Hande Erçel ve Barış Arduç’tan merakla beklenen proje! İlk görüntüler geldi…

Geçtiğimiz sene Saner Ayar’ın patronu olduğu O3 Medya şirketiyle özel bir anlaşma imzalayan ünlü oyuncu Barış Arduç, yeni projesinde başrolünü paylaşacağı oyuncuyla merak konusu olmuştu. Ünlü oyuncunun partneri sonunda belli oldu.

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Barış Arduç, geçtiğimiz haftalarda O3 Medya’yla anlaştığını ve bu yaz Çeşme’de bir film çekeceğini açıklamıştı. Filmde kadın partnerinin kim olacağı ise kısa süre içerisinde merak konusu olmuştu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre ‘Bir Başka Aşk’ isimli filmin kadın başrolü olarak da Hande Erçel seçilmişti. 

Hande Erçel

İLK GÖRÜNTÜ GELDİ!

Adı ‘Rüzgara Bırak’ olarak değiştirilen Bir Başka Aşk filminin okuma provaları ise geçtiğimiz günlerde başladı. Hande Erçel ve Barış Arduç’un başrolde olduğu film 1 Temmuz’da sete çıkıyor. Henüz hangi dijital platformda yayınlanacağı belli olmayan filmin ilk karesi ise sosyal medyadan geldi. Hande Erçel ve Barış Arduç’un okuma provalarındaki ilk görüntüsü sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutuldu. 

Hande Erçel ve Barış Arduç

SOSYAL MEDYADA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR!

Çekimleri Çeşme’de başlatılacak olan filmin yönetmen koltuğunda Engin Erden otururken senaristi Netflix’te büyük beğeni alan ‘Merve Kült’ filminin yazarı Ceylan Naz Baycan olacak. Barış Arduç’un ‘Ege Yazıcı’ karakteriyle hazırlandığı filmde Hande Erçel ise ‘Aslı Mansoy’ karakteriyle yer alacak. 

Barış Arduç

FİLMİN KONUSU NE?

Aileleri ortak iş yapan ve çocukluk yıllarında tanışan Ege ile Aslı’nın yıllar sonra yeniden buluşmasını konu alan filmde ailesinin servetine sırt dönen Ege ile aile şirketinin akıbeti için savaşan Aslı’nın arasındaki romantik ilişkiyi izleyeceğiz.

Yorum yapın