Gigi ve Bella Hadid’in babası Mohamed Hadid, Filistin’e destek veren Sinan Akçıl’ı paylaştı!

Filistin’e verdikleri destekle bilinen Gigi-Bella Hadid’in babası Mohamed Hadid, konserlerinde Filistin’e destek veren Sinan Akçıl’ı sosyal medya hesabından paylaştı. Akçıl o paylaşıma kayıtsız kalmadı.

Filistin‘de 7 Ekim‘den beri devam eden insanlık dramı tüm dünyanın gündeminde. Terörist İsrail’in Gazze halkına uyguladığı insanlık dışı soykırıma tüm dünyadan tepkiler yağıyor. Dünyaca ünlü mankenler Gigi ve Bella Hadid kardeşler ile babaları Mohamed Hadid de Filistin’e verdikleri destek ile biliniyor.

Gigi ve Bella Hadid ile Mohamed Hadid

HADID’İN PAYLAŞIMINA KAYITSIZ KALMADI!

“Kariyerim bitse daha Filistin’i desteklemekten vazgeçmeyeceğim” diyen Bella Hadid ile Gigi Hadid kardeşlerin babası, Mohamed Hadid sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Filistin’e verdiği destekle bilinen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl‘ı paylaştı. Hadid, Şanlıurfa‘da verdiği bir konserde Filistin bayrağı açarak ve “Özgür Filistin” sloganı atarak Filistin’e desteğini gösteren Akçıl’ı sosyal medya hesabından paylaştı. Akçıl ise o paylaşıma kayıtsız kalmadı.

Mohamed Hadid Sinan Akçıl paylaşımı

“FİLİSTİN İÇİN EN ÇOK ONUN SESİ ÇIKIYOR”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Mohamed Hadid’in paylaşımına yer veren Akçıl paylaşımında “Kızı Gigi Hadid i ayrı sever ve saygı duyarım,babası da bugün beni paylaşmış.,Hoşuma gitti çünkü Filistin için en çok O nun sesi çıkıyor..Thank u Mr.Mohamed Hadid..Always together for Palestine” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Sinan Akçıl Şanlıurfa’daki Türkiye Kültür Yolu Festivali’nde Filistin bayrağı açtı!

Yorum yapın