Gelinim Mutfakta günün birincisi belli oldu mu? 13 Haziran 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu!

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Gelinim Mutfakta programında 13 Haziran 2024 günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim taktı? Eksi iki ceza puanını alan yarışmacı kimdi? Bu hafta hangi gelin elendi? Haftanın yeni gelini kim? Gelinim mutfakta haftalık puan durumu…

Gelinlerin yarıştığı, kayınvalidelerin ise puanlandırdığı Gelinim Mutfakta yarışması hafta içi her gün 13.00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Gündüz kuşağının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da her gün, günün birincisi olan gelin bir çeyrek altın kazanıyor. Haftanın sonunda ise 5 günün toplam puanı diğer gelinlerden yüksek olan gelin 10 altın bileziği koluna takıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 13 Haziran 2024 çeyrek altını kim kazandı? Günün birincisi kim? Yeni yarışmacı kim?

Gelinim Mutfakta günün birincisi

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ BELLİ OLDU MU?

Bu hafta yarışan gelinler Zeynep, Kıymet, Damla ve Başak. Bütün yarışmacılar bir yandan kayınvalidelerine yaptıkları yemekleri beğendirmeye çalışırken diğer yandan da her gün çeyrek altın için yarışıyor. Bugün günün en yüksek puanını alan gelin ise çeyrek altını yakasına takacak. Peki 13 Haziran 2024 tarihli bölümün sonucu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta yarışmasında bugünün galibi kim?

Bugün gelinler enginar çiçeği dolması için yarıştı. Günün birincisi son dakika sunucu Nursel Ergin’in açıklamasıyla belli oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altın sahibi olan yarışmacı kim? Bu hafta Zeynep, Kıymet, Damla ve Başak kıyasıya yarışıyor. Peki, aralarından birinci olan hangisi oldu? Hangi gelin yarışmadan elendi? İşte Gelinim Mutfakta final puan durumu…

GELİNİM MUTFAKTA 6. SEZON FİNALİ

Gelinim Mutfakta 6. sezon finali başladı. Damla, Kıymet, Zeynep ve Başak 20 gün boyunca eleme olmadan yarışacak. Her gün 1 çeyrek altın verilecek. 20 bölümün sonunda en çok çeyrek toplayan gelin 50 bileziğin sahibi olacak. İkinci olan gelin de eli boş gitmeyecek. İkinci de 30 altın bilezik kazanacak. Toplamda 80 altın bilezik sahibini bulacak.

  • Final serisinin 9. gününde en yüksek puanı alarak günün birincisi olan ve çeyrek altını yakasına takan gelin çok yakında açıklanacak.

Gelinim Mutfakta 12 Haziran 2024 puan durumu

EKSİ CEZA PUANI ALAN GELİN/LER

  • Bugünkü puan durumu birazdan belli olacak.

6. sezon final serisi çeyrek altın durumu:

Zeynep: 3
Başak: 2
Kıymet: 2
Damla: 1

1. günün birincisi: Zeynep.

2. günün birincisi: Zeynep.

3. günün birincisi: Başak.

4. günün birincisi: Kıymet.

5. günün birincisi: Başak.

6. günün birincisi: Kıymet.

7. günün birincisi: Zeynep.

8. günün birincisi: Damla.

Yorum yapın