Gamze Özçelik’ten aşk dolu paylaşım! Sosyal medyada ilgi odağı oldu

Geçtiğimiz günlerde Avustralyalı aktör Reshad Strik ile dünyaevine giren ünlü isim Gamze Özçelik son gönderisiyle gündem oldu.

Sürpriz bir nikahla hayatlarını birleştiren Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti, balayı yerine Tanzanya’ya gitmişti. Kurban bayramını ihtiyaç sahiplerine yardım götürerek geçiren ünlü çiftten Gamze Özçelik son paylaşımıyla çok konuşuldu. 

AŞK DOLU PAYLAŞIM

Çiçeği burnunda çiftin aşk dolu karesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Özçelik, eşi Reshad Strik’in doğum gününü bu sözlerle kutladı. Yayınladığı gönderiye “Doğum Günün Kutlu Olsun Kalbim” notunu düşen Gamze Özçelik bu gönderisi çok beğenildi.

Ünlü çifti birbirine çok yakıştıran sosyal medya kullanıcıları; “Umud’a aşkla koşmak, buna denir.”, “Ne güzel doğru yolda olunca Allah ın lütfu çok büyük oluyor maşallah Allah birbirlerine göz nuru eylesin”, “Birbirine en cok yakısan cift siz oldunuz simdiye dek gördüğüm en güzel cift ikinizide cok seviyorum Rabbım nice birlikte seneler nasip etsin inşallah aşkla kosan yorulmazmıs”, “Allah bir ömür mutlu etsin. İnsanlığın bu zor günlerinde çiçek gibi açtınız”, “Gamze hanım Maşallah barekallah,çok yakışıyorsunuz, Rabbimde yakıştırmış ki nasib etmiş.”, “Rabbim sizi ne güzel birbirinize denkleştirmiş ,son zamanların en güzel çifti oldunuz, maşaallah barekallah”, “Maşallah Süphanallah Rabbim nazarlardan korusun inşallah”, “Yaaa sakın ayrılmayın her yönden çok yakıştınız”, “Birbirinize nasıl güzel yakışmışsınız…. Rabbim iki cihan saadeti versin…..” yorumunda bulundu.

Yorum yapın